Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nálatok hogy hintázik télen a...

Nálatok hogy hintázik télen a pici? Lassan másfél éves kislányom imád hintázni de télen ugye a nagy hidegbe már nem hintázhat kint.

Figyelt kérdés
Tegnap is beültettem de gyorsan jó hideg lett az arca,keze.Tavaszig viszont olyan sok idő van még.
2019. nov. 17. 00:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk születése óta van Adamo-nk; abba ültetem bele most is; de az én kislányom inkább a csúszdát hiányolja, így most rendeltem egy összecsukható beltéri csúszdát.
2019. nov. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk benti hintánk van (Adamo). De ha enyhébb az időjárás, kivisszük a játszótérre. Sétálni úgyis kell. :)
2019. nov. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan lehet lehet kint is hintáztatni akár majd télen is, ha jól fel öltöztetve. Hogy fázik-e, azt a tarkójánál tudod ellenőrizni. De attól, hogy kipirul az arca (ha könnyen, érdemes bekenni séta előtt) vagy hideg a keze (ezen segít a kesztyű) még nem fázik meg. Most még egyáltalán nincs is rossz idő... (Ha belegondolsz, kisebb babákat is visznek ki sétálni úgy, hogy nem mozognak, az enyémek akár több órát is aludtak télen jól betakargatva a babakocsiban, miközben föl-le járkáltam velük a parkban és én már szétfagytam.)

És persze az otthoni hinta is jó ötlet, ha elfér.

2019. nov. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
A fiam 10 honapos volt, mikor a kinti ,,jeges hideg vagta az arcat” hintazaskor, egy kicsit sem zavarta, a lenyeg, hogy jo melegen fel legyen oltoztetve. Sielni is szoktak emberrk (mi is tobbek kozott), megsincs baja az arcunknak :D A tarkojan lehet ellenorizni, hogy fazik-e. A kezeire mehet a kesztyu, ha az arcat ennyire felted, akkor meg valami mini simaszk, vagy urhajios sapi segithet.
2019. nov. 19. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!