Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti kiszedetnétek egy alig 4...

Ti kiszedetnétek egy alig 4 éves kislány szemöldökét?

Figyelt kérdés
Van 2 kislányom, a nagyobb tiszta apja, szőke, alig pár szál világos szemöldökkel, de a szemszíne az enyém, gesztenye barna. A kisebbik rám hasonlít, hófehér arc, sötét haj és nagyon erős, dús, összenőtt fekete szemöldök, és az apja szemszíne hozzá, ami világos zöld. Elkezdték csúfolni az oviban miatta, ahogyan engem is csúfoltak érte gyerekként (5 évesen teljesen le is borotváltam emiatt). Láttam egy rajzot is szegény kislányomról, mint bozontos szemöldökű szörnyella, napok óta sírva viszem és sírva jön haza. Óvónő már beszélgetett erről a gyerekekkel, de csak azt érte el, hogy többen piszkálják mint előtte. Néhány szülővel is beszéltem, akiknek a gyerekeiről tudtam, hogy bántják a lányom. Nem tudom mit tehetnék, hogyan segítsek neki. Annyira szép, okos, vidám, barátkozós volt most meg össze van törve.
2019. nov. 18. 13:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ha ennyire zavarja, igen, de én elvinném kozmetikushoz, esetleg kikérném bőrgyógyász véleményét a nagyon rossz helyen lévő szálak végleges eltávolítását illetően.


(ahh, tudom, miről beszélsz. nem voltam sokkal nagyobb... de nekem bajszom volt :( alig vártam, hogy végre magam kezelhessem a dolgot, mert a család szerint "nem is látszik" -csak amikor kisiskolásként idegen környezetben megkérdezték, hogy fiú vagyok-e vagy lány... jajj, szörnyű emlék)

2019. nov. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
56%

inkább kiszedném, semmint hogy kibökje szegény a szemét az ollóval nagy igyekezetében...

különben meg nem ártsz vele semmit, nem lesz tőle butább, barátságtalanabb, lustább, csak szépnek láthatja majd magát

ja ,és szemöldökszedés után vidd el másik oviba

2019. nov. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én kiszedtem neki. Csakhogy ezután ugyanúgy piszkálták, mert rájöttek, hogy emiatt lett kiszedve, és úgy érezték hogy ők győztek... úgyhogy a problémát nem igazán oldotta meg.
2019. nov. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Engem ovis koromtól gimi végéig szekáltak, csakúgy mint a páromat. Megfogadtuk, hogy a lányunk nem lesz ilyen. Konkrétan arra tanítottuk, hogy ne hagyja magát, adja vissza, de ne bántson ok nélkül senkit. A lányomból igazi vezéregyéniség lett, nem olyan tejbetök mint én voltam. Sajnos tapasztalatból mondom a szemöldökszedéssel, oviváltással a probléma nem fog megoldódni, keresnek más dolgot amiért csúfolhatják. Itt a lányodnak kéne az asztalra csapni, beszólni az őt bántó gyerekeknek. Biztatni kéne erre. Érzik, hogy nincs önbizalma, célt érnek és a gyerekek nagyon gonoszak tudnak lenni.
2019. nov. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!