Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányotok hány évesen...

Kislányotok hány évesen kezdett Barbie babával játszani? Mikortól érdekli őket? Hány Barbie van otthon nálatok?

Figyelt kérdés

2019. okt. 24. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
3.5 éves, eddig 2 van neki, meg kisebbek pár db. Egyelőre öltözteti-vetkőzteti őket, de elvan velük percekig.
2019. okt. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
3 - 4éves korától barbizik többet, addig a kopasz babák voltak a kedvencek. 7 éves 5 Barbie babája van +2 fiú, meg kisebb babák és egy nagy baba ház amit karácsonyra kapott. Nagyon eljátszik vele, imád babázni, öltözteti, vetkőzteti, eteti, fürdeti a babákat, meg sokat szerepjátékozunk, játék közben, ha én is beszállok:)
2019. okt. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Fürdés után beléptem hozzá a szobájába. Most is barbie-t öltöztetett :) Első válaszoló voltam :).
2019. okt. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
0 Barbi,0 baba ,utálja őket mindig is utálta őket nálunk Lego,és társas volt mindig a menő.
2019. okt. 25. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Két lányom van. 3 éves koruktól már tuti babáztak. Most 10 db minimum van nekik összesen.
2019. okt. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
3,5 évesen. Addig az autók, fiús játékok érdekelték. 2 nagyobb barbie-ja van, meg pár kisebb. Most negyedik szülinapjára kapott babaházat. A 2 éves öccse is szeret a babákkal, babaházzal játszani. :)
2019. okt. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom kb.4-5 évesen kezdett aktívan barbizni. Most 10 éves, és órákat elvan vele. Kb 15 barbija van (felnőtt, gyerek, tini, fiú stb) Most bútorokat és házat csináltunk ez volt az álma. Én általában használtan veszem, vagy csinálom hozzá a cuccokat, mert amúgy irreálisan drága, de így megéri.
2019. okt. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%
Tudom, régebbi kérdés de pl én 7 éves koromig rá se néztem a babákra, akkor is csak azért, mert a húgom szerette őket. Ő viszont imádott velük játszani.
2020. ápr. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!