Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Májusban volt 9 éves a lányom,...

Májusban volt 9 éves a lányom, és az este volt pár csepp vér a bugyiján, meddig tart az első mensesz? Illetvemennyire normális ez hogy ilyen korban megjön már?

Figyelt kérdés
2019. nov. 19. 09:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Előfordul, hogy mar ilyen koran.A mai gyerekek korabban ernek ilyen szempontbol, de a tobbsegnek meg mindig kicsit kesobb azert. Az jo, ha felkeszitettetek ra, foleg, hogy lehet, hogy az osztalyaban is o az elso, aki ezzel talalkozik. Nekem ennel joval később, 13 evesen jott meg először es nem akarlak elkeseriteni, de nekem az 12! napig tartott! Borzalmas volt, azt hittem sose lesz vege. Utana beallt 7 napra, ma meg mar csak 5 napos. Csak azert irtam le, hogy lasd, ilyen is van. Az, hogy masoknak csak 1-2 nap volt az első, nem jelenti azt, hogy mindenkinel. Szerintem ez szervezetfuggo. Remeljuk, hogy a lanyod szerencsesebb lesz, ha mar ilyen koran kezdodott neki. Jo wellnessezest!
2019. nov. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Kôszönöm😃Úgy nèz ki ennyi volt,legalàbbis ma nem volt semmi azt mondja.Negyedikes három lánynak már megvan.Aranyosak mert már beszèlgetnek maguk közt erről.
2019. nov. 20. 15:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!