Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves gyerek nem alussza át...

2 éves gyerek nem alussza át az éjszakát?

Figyelt kérdés

Van más 2 éves gyerek az enyémen kívűl,aki egyetlen èjszakát sem aludt még át,és van hogy hetekig nem is alszik

nappal?Már nagyon nem bírom ezt az állapotot,teljesen kihat az egész napomra,türelmem 0,és sokszor már nezezemre esik a játszás vele.


2019. dec. 8. 09:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
Lassan 4 éves, még mindig nem alussza át az éjszakát, nappal is ritkán alszik.
2019. dec. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Akkor az örök kialvatlanság vár rám ☹️

És hogy birod kevdves első válaszoló?Miért ébred fel?

2019. dec. 8. 09:56
 3/15 anonim ***** válasza:
59%

7 éves,kettő átaludt éjszakánk volt eddig!

Én már nem is reménykedek hogy valaha végig alussza az éjszakát. :(

2019. dec. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

En mar nem remenykedem akkor😔

És a te gyereked miert kel fel,vagy is olyankor mit csinal?

2019. dec. 8. 10:03
 5/15 anonim ***** válasza:
52%

Felkel inni 2x, aztán meg pisilni.

Szóval átlag 3x kel, s mindig ébreszt engem is.

3as voltam

2019. dec. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
44%
Nálunk is ez volt. 4 éves. 2,5 éves koráig többször felébredt éjjel. Akkor aludta át az éjszakát, ha köztünk aludt. Most már úgy van, hogy lefektetem, olyan kettő körül megjelenik az ágyunkban és alszik tovább. Van hogy nem is regisztráljuk hogy ott van csak reggel. Én is azt hittem, hogy sose lesz vége, kérdést is írtam ki anno. Kitartás, vége lesz egyszer.
2019. dec. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%
5-os en ezt nem ertem. A 7 eves mar nem kicsi. Mi az hogy ebreszt teged is?! En is pisis es ivos gyerek voltam mindig. Ejjelente 2x pisilek a mai napig. De nekem mar ovis koromban meg volt mondva, hogy felkelsz, pisilsz, visszafekszel. Effektiv tilos volt anyaekat felkeltenem vagy bemenni hozzajuk, hacsak nem fajt valamim, vagy almodtam rosszat. Es ez volt a reggelekkel is. Ha elobb keltem, mint ok akkor legozhattam, halkan tevezhettem de ennyi. Illetve nyilvan kepes voltam kivenni a hutobol a tehet es muzlit onteni bele ha ehes voltam. Egy 7 evessel ezt mar boven meg kene tudni beszelni.
2019. dec. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
47%
2.5 éves lesz a fiam. Ez idő alatt kb 3-4 hét volt mikor aludt éjjel egyhuzamban 8 órát. Egyébként minimum 2-szer ébredt inni vagy korábban enni is. Inkább 3-4 volt az általános. Sokáig vissza is kellett altatnom. Mostanra talán rendeződött, amióta kint van a 20 foga. Sokszor még mindig felkel 1-szer és szól is, ha nem találja a vizét vagy az alvókáját. Őszinte leszek többek közt ezért sem vágyok még egy babára. Szeretnék végre már aludni. Több 3 gyerekes anyuka ismerősöm van, akik akkora mázlisták voltak, hogy nekik ilyen babájuk csak a 3. gyerek és látom, hogy ami nekem már "természetes", azzal a problémával ők csak most szembesülnek. Én meg eddig magamat ostoroztam, hogy hogy nem bírom ezt a kialvatlanságot mikor más hármat is vállal, 3-at is elbír. Hogy lehetek ilyen "béna" meg gyenge. Biztos rosszul szervezem a dolgaimat is. Végre kiderült, hogy a hiba nem az én készülékemben van. Hátha nálatok is csak a fogzás miatt van ez és lassan rendeződik. Nálunk is csak néhány hete javult a dolog. Ha kiviszem délelőtt a levegőre, akkor biztos, hogy alszik napközben. Nem tudom Nektek milyen a napirendetek, de nálunk ez bevállt.
2019. dec. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
47%
6 éves volt a fiam, mikor legelőször átaludta az éjszakát, 1,5 éves kora óta pedig nappal sem aludt itthon (bölcsiben, oviban igen). A kistesója 6 hetes kora óta nem kel fel éjszaka, nem is hittem, hogy ilyen van, míg saját magam meg nem tapasztaltam.
2019. dec. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
7 eves kelonek. Biztos az ivas miatt kel fel,utana persze,hogy pisilnie kell. En befejeztetnem velenaz ejszakai ivast. Ki kene birni 8 orat ivas nelkul. A kiironak meg kitartast,baromi nehez lehet. Oda kene adni egy heten egy vagy ket ejszakara nagymamanak,hogy legalabb akkor kialudd magad. Minden pentek este nagyszulok. En bevezetnem.
2019. dec. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!