Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van még rajtam kivül, aki nem...

Van még rajtam kivül, aki nem sokra emlékszik vissza a gyermeke kiskorából? 3 éves.

Figyelt kérdés

Itthon vagyok meg vele, mindent egyutt csinalunk, egesz napot egyutt toltjuk mindig, van boven kozos elmeny.

Ma egy regi fenykepre nezve dobbentem ra, hogy nem emlekszem semmire szinte:

Hogy nezett ki baba koraban, 1 evesen, hogy forduLt oldalra eloszor, allt fel, indult el, milyen volt mikor eloszor megetettem...mi volt az elso szava. Milyen volt eloszor az allatkert, park, jatszoter.


Ez normalis?


2019. dec. 10. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Nem véleltlenül mondják a babanaplót 🙈


Mivel sokat emlegetjük, így nagyjából emlékszem.. amúgy olyan dolgokat is elfelejtettem amiket azt hittem örökre megjegyzek

Pedig csak 17 hónapos

2019. dec. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

Lanyom 3,5 eves.

Nyugi azt se tudom mikor jott ki az elso foga 😂 szerintem nem ezek a leglenyegesebb dolgok az eletben. Biztos nem rohangalnek babanaploert hogy mindent felirjak,inkabb megelem a pillanatot.

2019. dec. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem legfőképpen az első 3hónap az ami. Semmi nem rémlik, csak hogy ordított. Durva 😔
2019. dec. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Jo tudni, hogy nem csak nekem esett ki...
2019. dec. 11. 09:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Gondolom az újdonság izgalma, félelme, stressz, fáradság, nem alvás az oka😀
2019. dec. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tök normális szerintem :D 2.5 éves...csak kb emlékszem mivel jól fejlődött. Ha eltérés lett volna az átlagtól arra emlékeznék. Az fix, hogy az első 3 hónap kegyetlen fárasztó volt, az beégett rendesen.
2019. dec. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ne aggódj én is csak kapkodom a fejemet, hogy hogyan rohant el az idő és mi is történt ez idő alatt.


Én úgy próbálom megőrizni az emlékeket, hogy nagyon sok képet készítek, de ez mind nem elég, mert az ember nem nézegei végig se a laptopon, se a telefonján a sok sok képet, ezért én minden évben, amikor van a cewe fotókönyv hatalmas akciója, készítek egy egész éves családi albumot. Ígybármikor elővehetjük és megnézegethetjük, hogy az egyes években mi történt. A fiaim már nagyobbak (5 és 7 évesek), így most már amikor gondolnak egyet, csak odamennek az albumokhoz és elkezdik nézegetni, hogy milyen aranyosak voltak és mi mindent csináltunk amikor kicsit voltak. Időigényes, de amikor elkészül egy ilyen album és a fiúk (is) nézegetik, akkor érzem hogy megérte :)

2019. dec. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!