Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért viselkedik így a 3 éves...

Miért viselkedik így a 3 éves kisfiam, ha hazajön az apjától?

Figyelt kérdés
Ha hazajön azt mondja,hogy rossz vagyok,nem szeret..se engem,se a szüleimet.Csak az apját.Pedig nagyon anyás,nem akarom elhinni,hogy ilyeneket beszél.Lehetséges,hogy a nagyszüleitől hallja..ők elég irigyek.Vagy csak így dolgozz fel az egészet?Köszönöm

2019. dec. 16. 15:18
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Anyuci nem jó..menj el.Bezárom anyucit,nincs anyuci...ilyesmi
2019. dec. 16. 15:21
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
Több oka lehet, nem lehet tudni.
2019. dec. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Például?
2019. dec. 16. 15:22
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam a nagyszülei után csinálja ezt. Imádja őket és nagyon szeret ott lenni náluk. Mikor hazajön azt mondja senkit se szeret csak mamát és papát. És nagyon sírós. Ugyan 4 éves de pont 1 éve volt ez még feltűnőbb. Amúgy másnap már visszaáll a rend, bújik ugyanúgy, nagyon bújós kisfiú. Ha megy nagyszülőkhöz várja, ha csak 1 napra megyünk is egész nap hajtja, hogy szeretne ott aludni szóval tényleg szeret náluk lenni. Én nem veszem magamra. Te se tedd! Biztos szeretni az apját és nehéz tőle az elválás. Mikor azt mondják senkit se szeretnek, nem hiszem, hogy komolyan kell venni. Egyébként anyósomék biztos nem mondanak olyat a fiamnak, jó a kapcsolatunk és a legtöbb dolgot ugyanúgy látjuk a gyerekkel kapcsolatban is.
2019. dec. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Ellened hangolják.

Vagy ellenkezőleg: nem jó ott neki és haragszik rád amiért ott hagyod.

Vagy ha te szakítottál és ő ezt tudja (ami nem ideális amúgy).

2019. dec. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akkor csak igy fejezi ki,hogy hiányoznak neki?
2019. dec. 16. 15:29
 7/11 A kérdező kommentje:
Szerintem jó ott neki,mert regen ott laktunk.Szokta emlegetni is őket
2019. dec. 16. 15:30
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószinűleg hiányzik neki az apja és rossz eljönni tőle. De ez nem jelenti azt, hogy téged nem szeret, csak így fejezi ki, hogy hiányzik az apja.
2019. dec. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egyetértek a 8-assal. Az én fiam napokig nem látja az apját a munkarendje miatt és mikor itthon van ordít velem a 2.5 évesem, hogy rá se merjek nézni, hozzá se merjek érni, letörli a puszimat, "anya nem jó!".." anya menj el!" 2. napra már csitul a dolog és ha nincs itthon az apja egy tünemény, bújos, szeretgetős, anyás kisfiam van.

Szerintem csak így tudja kifejezni, hogy hiányzott/ hiányzik neki az apja.

2019. dec. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egy gyere radarja nagyon érzékeny. Néhány elejtett szóból is megérti, hogy te ott kívülálló, perszóna non grata vagy, és az köreikben téged nem "divat" szeretni. Ez egyébként rendkívül kártékony, mert teljesen összezavarja a kicsi fejét.
2019. dec. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!