Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves korában rajzolt...

Hány éves korában rajzolt bármi értelmeset gyereketek?

Figyelt kérdés
Lányom két és fél éves, egyenlőre csak köröket rajzol, csigát magyaráztam neki, azt valamennyire utánozza, egyenes vonalat nem húz.

2019. dec. 19. 20:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
Szegény gyerek. Micsoda elvárások!
2019. dec. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs gyerekem, de megvannak a rajzaim, sok sok hasonló mint amit te írsz le. Ovi elején jött a pontpont vesszőcske meg a nényzet tetején egy háromszög (házikó)
2019. dec. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Négyzet*
2019. dec. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 piroska és a farkas ***** válasza:
93%
Dehàt minek magyaràzol neki? Majd ő felfedezi. Ebben a korban a gyerekek firkàlnak, és az tökéletesen értelmes. Ha rajzol, és azt megnevezi, az akkor is értelmes, ha egyàltalàn nem hasonlít az adott dologra, és akkor is, ha 2 óra múlva màr màst làt bele. Megvan a gyerekrajzoknàl is a fejlődés menete, ne siettesd, hagyd, h élvezze, h nyomot hagy a papíron!
2019. dec. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Eléggé agyrém, hogy mennyi hülyeséget láttok bele egy kérdésbe! Kíváncsi vagyok más gyereke mikor rajzolt egy pálcikaembert, házikót, akármit. Azért kérdezem, mert nem tudom, hogy 1, vagy 3, vagy 6 évesen szokták ezt elkezdeni. Semmit se erőltetek a lányomra, a rajzolás meg aztán pláne teljesen mindegy, hogy mikor kezdi el. De kiváncsi azért lehetek, nem? A csigavonalat egyszer mutattam neki, csinálta is, nem hiszem, hogy ez baj. Vonalat meg egy felmérésen akartak vele rajzolni, de azt nem csinálta meg.
2019. dec. 19. 21:43
 6/20 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom hova sietsz, bőven ráér. 2,5 évesen ha firkálgat összevissza az elég.
2019. dec. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem/mint ahogy a kérdező leírta, csak kíváncsi, hogy mi a megszokott, hogy mások gyereke is itt tartott e ennyi idősen stb..nem sietteti
2019. dec. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
A kisfiam 3-3,5 évesen kb. örvényeket rajzolt csak, 3,5-4 között indult be, már szépen kivehető dolgokat rajzol (ember, autó, tűzoltó, stb.)
2019. dec. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
91%
4-5 évesen már szinte minden gyerek felismerhetően rajzol
2019. dec. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
72%
1 évesen már épületet rajzolt tervrajzokkal. Nyugi! Ne stresszelj!
2019. dec. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!