Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Probléma lehet a 2 éves...

Probléma lehet a 2 éves kislányomnál?

Figyelt kérdés
2 és fél éves és még nem beszél csak pár szót mond azokat is hibáson egyedul az anya, apa,mama és a hasonló egyszerű szavak mennek neki csak. Halandzsazik állandóan plusz még mindig nem szobatiszta nem hajlandó még csak bele pisilni sem pedig tudja mire való és mit kellene csinálnia. Egyébként okos nagyon bele való kislány de szégyenlős idegenek előtt.. általában gyorsan feloldódik de pl. baba sírástól ő is elkezd sírni.... és alig lehet megnyugtatni. Aggódom fondolkodom rajta hogy valahova elviszem kivizsgáltatni. Valakinek volt hasonló gyermeke aki későn kezdett beszélni? Plusz félős is volt?

2020. jan. 2. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:
76%

Szobatiszta ovira legyen! Még nagyon ráér. Ne erőltesd.

Ha mond pár szót, akkor beszél. Majd bővül a szókincse. Menjen bölcsibe! A szobatisztaságban is rengeteget segít, meg a beszédben is.

2020. jan. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezt én is írhattam volna. Lányom két és fél éves múlt, én elvittem megnézetni, nem bántam meg, minden rendben van, korai fejlesztésre járunk beszédinditasra és tornára. Szeretjük ezeket a foglalkozásokat, de ezek nélkül is beszélne szerintem. Mindenesetre megnyugtató egy ilyen felmérés. Szobatisztaságot én nem eröltetem, majd nyáron ovi előtt. A bölcsi amúgy jó ötlet, ott jobban rá van kényszerítve a beszédre.
2020. jan. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!