Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elaltatási probléma 15 hós...

Elaltatási probléma 15 hós kislányomnál? Részletek lenn.

Figyelt kérdés

Eddig viszonylag könnyen elaludt cicivel napközben és este is, ha nem volt még álmos vagy elég fáradt, akkor felkelt, forgolódott, és még játszhatott fél órát. tegnap este viszont és most is mielőtt elaludt kb. 8-10 percet hisztizett, a cicit kiköpte, a cumit eldobta (pedig nagy cicis és cumis), és üvöltött, tegnap este magamhoz vontam, és lecsillapodott 1 perc alatt és rögötn elaludt, most viszont meg kellett várnom, hogy magától nyugodjon le. A dackorszak már elkezdődött, nem írom ennek számlájára. Viszont lehet, hogy terhes vagyok (szombat óta, vasárnap, hétfőn semmi baj nem volt még, meg kedden napközben), ez bezavarhatott neki? hozzáteszem, a mensi alatt eddig sose utasította el a cicit, nem zavarta.

Köszi a válaszokat előre is!


2010. márc. 31. 12:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Enyém 16 hónapos, volt pár ilyen napunk nekünk is, de nem a dackorszak miatt volt, hanem mert 4 foga jött egyszerre.
2010. márc. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szia, köszi a választ! jön egy foga, de eddig nem csinált így miatta. mért csak elalvás előtt csinálja?
2010. márc. 31. 12:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem legfőbb ideje lenni leszoktatni a cicin való elalvásról, pláne, ha jön a második. Nehéz lesz, de itt az ideje. Minden gyereknél van egy időszak mikor nehezebben alszik el, de ez is hamar elmúlik. Csak légy türelmes.
2010. márc. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!