Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tipegő hálózsák megéri?

Tipegő hálózsák megéri?

Figyelt kérdés

2 éves a lányom, eddig lábfejes rugdalózóban aludt, de már szinte sehol nem találok 98as méretben, ha meg igen, olyan árban van 2 db, mintha vennék egy ilyen tipegő hálózsákot.


Viszont aggaszt, hogy ennek sincs talpa. Hogy használjátok? Mit adtok alá a babára? Húztok rá zoknit? De az én lányom azt mindig leszenvedi alvás közbe. Csupaszon nem fázik meg benne a lába?


2020. jan. 6. 20:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs vàltás. Reggel kimosom estère radiátoron megszárad.
2020. jan. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

10es vagyok

Tegnap éjjel sikerült a gyereknek behányni az ágyba, ami teljes ruhacserét eredményezett, így én jobban örülök, hogy ilyenkor (is) csak előkapok egy másik hálózsákot.

2020. jan. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

10-es, szerencsések vagytok, hogy nàlatok van vàltás, sajnos nem mindenki engedheti meg magànak. Èn csak azèrt írtam, hogy ha csak egy van azzal is kitûnôen együtt lehet èlni ès ùgy is megèri megvenni, ha csak egyre tellik.

Nekem 2 gyereket szolgàlt ki a tipegô hàlòzsàk, ùgy hogy nem volt vàltás, barátnômèknèl ùgyszintèn.

Ilyen baleset mint pl hànyás elvètve fordul elô -nàlunk a kicsinèl mèg eddig egyszer sem, a nagynál talán egyszer.

2020. jan. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
én szeretem, abban alszik. aliexpressről rendeltem 3000ft körül volt, vékony harisnyát adok alá és pizsamafelsőt
2020. jan. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

[link]


gyors kikerestem neked a linket

2020. jan. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Utolsó: köszi, ennek tényleg elég baráti az ára, és a harisnya is jó ötlet, hogy én erre miért nem gondoltam. 🙈 Nappalra is harisnyát kap, mert nappal is leszedi a zoknit.
2020. jan. 8. 08:48
 17/18 anonim ***** válasza:
igazán nincs mit :) mi is ezt használjuk, én elégedett vagyok vele, most kezdi kinőni a legkisebb (S) méretet, kb 74-től 92-ig jó. Most hord 98-ast, most rendeltem neki egyel nagyobbat
2020. jan. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Akkor én már a 98ast fogom rendelni,mert már 92es ruhákat hord a lányom.
2020. jan. 8. 11:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!