Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen fiatal volt a gyereked,...

Milyen fiatal volt a gyereked, amikor először voltál hosszabb ídőt távol tőle?

Figyelt kérdés
Nem órákra gondolok hanem több napos utazásra. 3.5 és 5.5 éves gyerekeim vannak és el kell mennünk 8 napra az apjával. Nagyszülők lesznek addig velük, akikkel egyébként szívesen elvannak, de a leghosszabb idő 4 nap volt amennyire elutaztunk eddig. Nagyon félek hogy fogják bírni (meg hogy én hogy fogom bírni....)
2020. jan. 10. 21:02
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
4 és 6 évesek és eddig 1 este volt a legtöbb, amit távol töltöttünk.
2020. jan. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Másfél éves volt,mikor egy ékszakára nagyszülőkre biztuk.
2020. jan. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

1,5 éves lesz


Szülni megyek, jön az apja is..marad is, mert távol lesz a kórház..

2020. jan. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

elős voltam, akkor az öcsém 2 vagy 3 éves, amikor anya tíz napra elment továbbképződni, nagymamáink vigyáztak ránk (egyszerre az anyai meg az apai), elvileg az apánk is ot volt, de ő csak a szobadíszlet, rá nem is emlékszem.

nem éltük meg traumaként, anyu elment, majd jön, előtte is nyaraltunk már egyedül a mamáéknál.

bbónusz tipp: csinálj nekik egy egy adventi naptár szerűséget, benne minden nap egy kis ajándékkal, akkor jobban tudják mérni az idő múlását, és még pozitív is a dolog, mert máskor gondolom nincs plusz egy extra csoki/kisautó/kicsi játék a mindennapok múlásáért

2020. jan. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

5 napot voltam távol, 2,5 éves korában. Utána 4 éves korától havonta 3 napot, munka miatt.


Szerintem nincs miért aggódnod, az adventi naptár szerűség nagyon jó ötlet

2020. jan. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
Óvodások voltunk, amikor anyukám(egyedül nevelt minket) külföldre ment 3 hétre. Nagyszülők vigyáztak ránk, akiknel már előtte is sok időt toltottunk, főleg én szerettem ott lenni. Így semmi gond nem volt, pedig ideiglenesen meg másik oviba is jártunk. Régen ez nem volt annyira szokatlan, nálunk legalábbis biztosan jobban be voltak vonva a nagyszülők, mint a hogy ma látom. Viszont te azt írtad, jó a kapcsolat köztük, nem ez lesz az első ott alvas se. Ha 4 napot jól bírtak,akkor 8-at is jól fognak. Szerintem itt inkább veled lesz gond😀Esetleg készíts nekik kis adventi naptarszeruseget, mert az időerzekuk meg fejletlen. Úgy szemléletesebb, hogy a hiányozok nem tart örökké.
2020. jan. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Bocsi, most látom, hogy a 4-es is azt írta.

Előző vagyok.

2020. jan. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

3.5 eves volt, mikor magzatviz szivargas miatt befektettek a korhazba. A ferjem meg dolgozott tobb muszakban, ezert volt, hogy nagyszuloknel aludt. Egy hetig voltam tavol. Jol viselte, nem volt semmi gond.

Ennyi idosnel tenyleg jo, ha kitesztek egy naptart, ahol bejelolitek, mikor jottok vissza, es valami matricaval, vagy mozgathato magneses figuraval jelolitek melyik nap van eppen. Igy jobban megerti, mennyit kell varni.

2020. jan. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

3 hónaposan 10 órát voltam távol(este), aztán 1,5 éves korában 18 órát(estére időzítve). Azóta esténként kimozdulok pár órát(max 6), végigalussza, de ennél többet nem voltam még távol.


5,5 éves, egy esténél többet nem is szeretnék, de 6 évesek már három napos erdeisuliba mennek az osztállyal.

2020. jan. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
4: nagyon jó ötlet a naptár köszi érte :) mindenkinek köszi
2020. jan. 11. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!