Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Volt valaki így 2éves kislánny...

Volt valaki így 2éves kislánnyal, hogy ordít mindig a gyerekorvosnál? Már a rendelőben ordít és mondja hogy menjünk haza. De sokszor boltba se akar menni sír és mondja hogy nem nem nem. Nagyon félős. Valakinek valami tapasztalat?

Figyelt kérdés

2020. jan. 15. 14:54
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
KÖVETEM, a két éves fiam is ezt csinálja.
2020. jan. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A doktornőt az enyém sem szereti, de boltba ő imád menni, akkor hisztizik, ha bemennék nélküle (férjem és tesó az autóban, nem hagyom egyedül). Szerintem az orvostól való félelem teljesen normális, főleg, hogy betegen nyűgösebbek.
2020. jan. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen az én kisfiam is ilyen volt majdnem 3 éves koráig. Akkor jött a kistesó, akivel sokszor kellett menni a dokihoz, és mivel akkor őt nem macerálták, ezért egyre bátrabb lett. A 3 éves státuszra már simán bejött.
2020. jan. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez a helyzet. Szemészetre kellett menni és ahogy meglátta a doktornőt,elkezdett üvölteni és becsukta a szemeit. Visszavittem de ugyan ezt csinálta.
2020. jan. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

Ugye a 15 hónapos oltás? Nálunk akkor kezdődött, én meg még beoltattam bárányhimlő ellen is, amit ismételni is kellett. 3 alkalommal egymás után oltást kapott.

1 évig ha már az utcára befordultunk rákezdte az ordítást. Volt, hogy csak a tesót vittük, jött ő is persze, mert nem hagyhattam otthon, de folyamatosan sírt, hiába is mondtam bármit neki. A doki meg adta neki a matricát, de el sem fogadta, annyira haragudott rá.

Előnye a dolognak: Már messziről hallották, hogy jövünk, mire odaértünk, az asszisztensnő már kint állt az ajtóban, és soron kívül bemehettünk, nem akarta az egész rendelő ezt hallgatni órákig.

Aztán egyszer csak abbahagyta. Olvastam neki orvoshoz menős mesekönyveket, talán ez is segített, de lehet, hogy csak spontán idegrendszeri érés.

2020. jan. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Legtöbbször mikor vizsgálják öklendezik amitől sajnos hányik is annyira fél a dokitól,de ha nem őt visszük vizsgálatra csak jön velünk akkor is megy az ordítás nem tudom róla leszoktatni.
2020. jan. 15. 22:17
 7/10 anonim ***** válasza:

Keves vigasz, de ki fogja noni! Nalunk is igy volt, eleg volt ha mar arra kanyarodtunk autoval amerre a rendelo van. Ment az uvoltes, gondolhatjatok hatha meg bementunk.

Abban az idoben ketten vittuk dokihoz, egy varta a sort addig kint meg a musor, hogy menjunk innen. Aztan sokaig nem volt beteg, sokat okosodott es elmagyaraztam h ott nem tortenik semmi rossz stb stb... de 1 evig biztos eltartott h utalt oda jarni.

Ma mar jatszik is bent addig a jatekokkal amig megbeszeljuk az orvossal a dolgainkat.

Volt olyan ish vittuk a plusset h o a beteg, eloszor azt vizsgalta a doki majd ot! 😄 nagyon boldog volt ettol.

Egyebkent neki a sok oltas tette be a kaput.

2020. jan. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mesekönyveket próbáltál már olvasni neki ebben a témában?
2020. jan. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen sőt még mesét is néztünk olyat amiben kis állatokat gyógyítanak,de semmi.. kiskora óta ezt csinálja talán kétszer volt hogy nem sírt.
2020. jan. 16. 09:36
 10/10 anonim ***** válasza:
Az enyém is sírt a dokinál, de az a doki nekem se volt szimpi. Mi orvost váltottunk 2 éves korában, az új helyen SOHA nem sírt.
2020. jan. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!