Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másfél éves kislányom mindent...

Másfél éves kislányom mindent a fülébe akar tömni. Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Már voltunk függ-orr-gégén, mert arra gondoltam fáj a füle, azért babrálja. Mindent rendben találtak. Nagyjából 3 hónapja csinálja ezt, bármit képes a fülé tömni, vagy legalábbis próbálkozni. Szerencsére nem sikerül neki, állandóan rá kell szólnunk emiatt. Valakinek hasonló tapasztalata, ötlete, hogy mért csinálja?

2012. ápr. 1. 08:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Az enyém is ezt csinálja... remélem hamarabb meg fogja unni, mint hogy vmit tényleg úgy kelljen kioperálni.
2012. ápr. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Más tippem nincs, mint h érdekesnek találja. Fiam az orrába kezdte tömni a kavicsot a játszótéren :-O

Igyekeztem nem nagy feneket keríteni neki, csak gyorsan elterelni a figyelmét miután mondtam h ez butaság. Azóta szerencsére nem próbálta...még

2012. ápr. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!