Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Itatáshoz milyen poharat...

Itatáshoz milyen poharat javasolnátok a 13 éves fiamhoz?

Figyelt kérdés

Néztem többféle poharat, meghallgattam tanácsokat ismerősösöktől, de mégjobban összezavarodtam. Valaki azt mondta, hogy már innia kellene rendes pohárból, más szívószálas poharat mond, valaki más csőrös pohárból itat. Most szeretnék beszerezni egyet. Mi van, ha egyáltalán nem akar majd inni ezekből?


Az alábbiakat nézegettem:


1:

[link]


2.

[link]



2020. jan. 16. 08:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Sikerült jól elgépelni 😂

13 éves?

2020. jan. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Baba korában mikor még keveset ivott feles pohárból adtuk neki, utána rendesből
2020. jan. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%

Kimosott kubus üveg - minden életkorra :)

Vettem én is mindenféle szuper itatós poharat az első gyereknek, de mind nehezen volt elmosható (fülpiszkálóval meg ecetezni elég macerás), volt, amit visszavittem (Mam), mert egyáltalán nem volt cseppmentes, meg különben is drága, vagy elhagytuk a kupakját, vagy nehéz volt leszedni és hasonló problémák. Na meg nemrég kisütötték, hogy bpd mentes műanyag helyett használt másik is káros. Úgyhogy javaslom, vegyél valami sportkupakokos italt, aminek szimpi a teteje (ha nem tetszik a baba számára, ami van benne, idd meg te, de 3 decis babavizesek is vannak), az ugyanúgy fogyóeszköz lesz és nem nagy beruházás.

2020. jan. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

"Valaki azt mondta, hogy már innia kellene rendes pohárból"


13 évesen már igen.

2020. jan. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
Sima műanyagpohárból ivoltt mindegyik 4 hónapos koruk óta. 1 évesen már tartották maguknak, nem is locsolgattak félre.
2020. jan. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%

Avent varázsitatója volt 5 hónapos kortól a fiamnak. legjobban viszont az iekás kutyusos poharak váltak be. 1 évesen kapta és még most, 9 évesen is használja (igaz, már rég csőr nélkül).

Amúgy meg kubu és hasonló sportkupakos üvegek tényleg jók.

2020. jan. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
Fejes pohár és retro kávés pohár jött be nálunk. Kisebbnek a svéd itatopoharbol kapott inni
2020. jan. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű műanyag gyerek pohár. Csak azért műanyag, mert az könnyebb.
2020. jan. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Basszus, de hülye vagyok, nagyon elgépeltem tényleg. 13 hónapos a fiam. :) Azért remélem 13 éves korára már fog inni pohárból. :D
2020. jan. 16. 10:14
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. jan. 16. 10:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!