Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Itatáshoz milyen poharat...

Itatáshoz milyen poharat javasolnátok a 13 éves fiamhoz?

Figyelt kérdés

Néztem többféle poharat, meghallgattam tanácsokat ismerősösöktől, de mégjobban összezavarodtam. Valaki azt mondta, hogy már innia kellene rendes pohárból, más szívószálas poharat mond, valaki más csőrös pohárból itat. Most szeretnék beszerezni egyet. Mi van, ha egyáltalán nem akar majd inni ezekből?


Az alábbiakat nézegettem:


1:

[link]


2.

[link]



2020. jan. 16. 08:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ezeket nagyon nehéz lesz tisztítani, macerás szétszedni, régebben valamelyik típusban penészedést is talált egy anyuka, plusz nekem a kisfiam a fogaival mindig végigkarcolta és jött le a műanyag. Nem is sokat használtunk ilyeneket.

Szerintem kubus üveget cserélgess, de törekedj ráállni a pohárból ivásra, nekem a 2 évesem simán ivott decathlonos sima szájú kulacsból.

2020. jan. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Milyen az a kubus üveg?
2020. jan. 18. 22:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!