Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Fiús szülők, van köztetek,...

Fiús szülők, van köztetek, aki megcsináltatta a körülmetélést a fiának? Avagy rászoktatta, hogy hordja hátrahúzva a fitymáját, hogy mindig kint legyen a makkja?

Figyelt kérdés

Mennyi idős korában történt? Milyen okból? Ő mit szólt hozzá?

Ha több fiad is van, akkor mindegyiküknek?



2020. jan. 18. 12:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Miért tenne ilyet bárki, akinek nem beteg a gyereke, és ez az egyetlen megoldás orvosolni? A körülmetélés csonkítás, akár nőnek, akár férfinak csinálják. Okkal van ott az a bőr.
2020. jan. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%

Ezt én se értem, miért csinálná bárki. A körülmetélés még csak-csak, ha vallásos valaki vagy orvosi indoka van rá, de csak úgy brahiból miért akarnám megcsonkítani szegénykémet? Arra meg rászoktatni, hogy úgy hordja a fitymáját, főleg nem értem, miért lenne jó neki. Szinte biztos vagyok benne, hogy eleinte csak zavarná és kellemetlen lenne neki, ahogy hozzádörzsölődik az alsónadrághoz, meg felnőttként sem hiszem, hogy sok előnye származna ebből.

Szerintem ha megtanítod neki, hogyan kell tisztán tartani, akkor nem kéne semmilyen oknak lennie, ami indokolna ilyesmit.

2020. jan. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
A férjemnek muszáj volt megcsinálni gyerekként. Szó szerint megcsonkítva érzi magát tőle és nagyon komoly lelki problémákat okozott. A mai napig. Mindketten harcolunk a rendszerrel, hogy a fiúnk, ha nem muszáj, ne jusson erre a sorsra.
2020. jan. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem vallási ok is gáz. A sivatagi népek anno ezt higiéniai okból találták ki. 2020-ban Európában ettől nem lesz zsidóbb senki.
2020. jan. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy kint van vagy sem?!
2020. jan. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
47%
1 es 9 eves fiaim mindketten korul vannak metelve. Vallasi okok miatt de itt ahol elunk ez a termeszetes.
2020. jan. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%

Soha nem csinálnék ilyet a fiammal. Nem hiába van ott az a bőr.


(Amúgy még nincs gyerekem, de akkor se)

2020. jan. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
72%
Ez a hátrahúzva tartás elég veszèlyes, keringészavart is okozhat a glansban.
2020. jan. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%
28 évesen metéltek körül, saját döntés volt, orvosi vagy vallási ok nélkül. Sokkal jobb nélküle, és ha lesz fiam, akkor a megfelelő időben ezt el is mondom neki. A többit pedig majd ő eldönti.
2020. jan. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
56%

xddd

Aki szerint ez csonkitas az tudja, hogy milyen szukulettel elni?Nekem sokaig szukuletes volt, aztan azota amiota korulmeteltek sokkal jobb.De biztos nincs lelki fajdalom amikor valakinek fajdalmas szukulete van, es faj ha egy no oralozik

2020. jan. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!