Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Fiús szülők, van köztetek,...

Fiús szülők, van köztetek, aki megcsináltatta a körülmetélést a fiának? Avagy rászoktatta, hogy hordja hátrahúzva a fitymáját, hogy mindig kint legyen a makkja?

Figyelt kérdés

Mennyi idős korában történt? Milyen okból? Ő mit szólt hozzá?

Ha több fiad is van, akkor mindegyiküknek?



2020. jan. 18. 12:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
63%
#10 attól még, hogy orvosi indoka volt rá, igenis csonkítás. Ha nekem kiveszik a méhem rák miatt, vagy levágják a mellem ugyanezen okból, hiába hogy az életem mentette meg a műtét, attól az még csonkítás. Ha meg nem is volt szűkülete, hanem "csak úgy" lett levágva a fityma, az meg gyerekkorban abszolút védhetetlen szerintem. Ha valaki felnőttként dönt így, mint ahogyan a 9. vagy melyik válaszoló tette, az az ő döntése, az teljesen rá van bízva, neki így kényelmesebb, örülhet neki, de én (főleg nőként) a kisfiam helyett nem tudom eldönteni, hogy neki hogy lesz ez hosszú távon kényelmesebb vagy jobb.
2020. jan. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
69%
Mi ertelme annak ha a makkot szabadon hordja?
2020. jan. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
94%

szia!

Nálam elég gyakran volt kint, és sokáig. fürdéskor végig.

2020. febr. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
48%

"attól még, hogy orvosi indoka volt rá, igenis csonkítás. Ha nekem kiveszik a méhem rák miatt, vagy levágják a mellem ugyanezen okból, hiába hogy az életem mentette meg a műtét, attól az még csonkítás."


A rákba belehalhatsz, a szűkületbe nagy valószínűséggel nem fogsz belehalni, max nagyon szar lesz a nemi életed.A fitmya pedig egy felesleges bőrdarab, ami az evolúció hagyatéka.2020-ban mi elől véded a makkot, de úgy őszintén?Nem ruhákban járunk már egy jó pár évszázada?


Haláli, hogy nők irkálnak ide, és döntik el, hogy mi jó a férfiaknak és mi nem.Tényleg, tényleg borzalmas, hogy végre tudok nemi életet élni, én hogy végre élvezhető a szex.

2020. febr. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
42%
Az egy olyan bordarab ami tonkreteszi a gyerek eletet. Jobb tulesni babakorban a muteten. Semmi hegesedessel nem jar
2020. febr. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!