Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Benneteket is mélyen elkeserít...

Benneteket is mélyen elkeserít, hogy a mai napig végeznek a világban női körülmetélést, sterilitás nélkül, barbár módon teszik tönkre a kislányok életét?

Figyelt kérdés
2013. nov. 30. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Igen. Meg az is, hogy éheznek, malária pusztít és egyéb betegségek, háborúznak, állatokat kínoznak, gyerekeket rontanak meg, és még sorolhatnám. Ez sajnos egy pont a sok közül. És nem tehetünk ellene innen semmit. Örülök, hogy ide születtem.
2013. nov. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
nem annyira bosszant a világ másik vége jelenleg. jobban felháborít, hogy ebben az országban az olyan családokban ahol 1-2 gyerek van, szülők tisztességesen dolgoznak, nincs pénz arra, hogy igazi fenyőfát díszítsenek fel karácsonykor, finom ételek kerüljenek az asztalra, és rendes ajándékok kerüljenek a fa alá miközben minden számla ki van fizetve és nincs tartozás...
2013. nov. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
4%
Persze értelmetlen ,de a magyar kislányoknak is kilyukasszák a fülét, pont annyi értelemmel.
2013. nov. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnálatos dolog,de ebben az országban is vannak sajnálatos dolgok,és meg van a magam baja is nem foglalkozom azzal,hogy a világ másik végén mi történik,mert ha állandóan sajnálkoznék,é szomorkodnék fel is köthetném magam annyi sok borzalom van és jöhet.
2013. nov. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem hasonlítanám egy Blomdahl fülbelövéshez, egyrészt az valóban szinte fájdalommentes, másrészt pár perc múlva vidáman elfelejti a baba, később ha nincs fülbevaló be is nő a pici lyuk.

Viszont a körülmetéléssel visszafordíthatatlanul tönkreteszik ezeket a kislányokat.

Sajnos vesztemre egyik este az egyik adón láttam hogyan zajlik egy ilyen, a kislányommal kb egyidős kislánnyal csinálták és olyan rosszul lettem attól a fájdalmas sikolytól, hogy aludni sem tudtam utána, pedig azonnal elkapcsoltam, már bánom, hogy annyit is láttam belőle.

2013. nov. 30. 20:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 30 éves vagyok kb 10 évesen volt utoljára fülbevalóm mégse nőt be.
2013. nov. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, sok férfi is rosszul járt egy életre a körülmetéléssel, amit hasonló elvek alapján csinálnak nagyrészt, hasonló erkölcsű emberek.
2014. márc. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!