Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor festettétek ki a lányoto...

Mikor festettétek ki a lányotokat körmét először játékból?

Figyelt kérdés

2 éves a lányom. Ma pedikűröztem, és nagyon hisztizett, hogy neki is fessem ki. Kifestettem a kezén, meg a lábán 2-2 körmöt, hogy boldog legyen. Nude szín volt, nem annyira feltünő, de megmutatta anyósomnak is, ő meg annyit reagált rá, hogy nem vagyok normális.


Most tényleg ekkora hibát követtem el?


2020. jan. 23. 16:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
6 éves volt amikor kapott ajándékba gyerekeknek való lehúzhatós lakkot, tetszik neki kb 2 percig aztán leszedi
2020. jan. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Gyerekkörömlakkal 2 éves kora óta, mikor éppen az eszébe jut. De már ott tartunk, hogy ő festi az enyémet. :D 3 éves lesz. Vízzel lejön.
2020. jan. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
3 évesen magának intézte. Kifestettem a körmöm, és ott felejtettem a lakkot az asztalomon. Amíg a fiamat öltöztettem, a kislány akcióba lendült. Amikor ôt akartam öltöztetni, büszkén mutatta, hogy "Nézd Anya, csini vagyok". Persze mindezt óvodába indulás elôtt 5 perccel. Sötétkék lakkal. Szerencsére jófejek az óvónôk, jót nevettünk az egészen. Ennél már csak az volt szebb, amikor a fiam hozta a smokey szemfesték palettát, hogy fessem ki.
2020. jan. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

a kicsi unokahugok kb 3 voltak, amikor elirigyelték, én azon lepődtem meg, hogy meglátták a különbséget az én körmöm meg az körmük között cicarajzolás közben :) úgyhogy lett gyöngyház körmük, meg saját gyerekkörömlakkjuk (egy áldás volt amúgy, ha le akartam őket ültetni tíz percre, hogy egy kicsit ne nyüzsögjenek, csak az kellett, hogy meg kelljen várniuk amíg megszárad a lakk)

meg színezett ajakápolójuk, meg ha otthon voltam kifestettem a szemüket is, most 7-9 évesek, lecsengett a dolog, különösebben senkit nem izgat már/még

2020. jan. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem értem az ilyen rokonokat. Ha olyan sminket használsz, ami jó minőségű, normális helyről származik és nincsenek benne káros anyagok, akkor miért lenne baj, ha kifested a gyereket? Az óvodákat, iskolákat se értem, ahol ezt megtiltják. Nekem is tilos volt kifesteni a körmömet, átlátszóra is, és sminkelni is tilos volt. Általánosban és gimnáziumban is. De hogy miért, és hogy mi baja lesz tőle az embernek, azt már soha sehol senki nem tudta értelmesen megválaszolni nekem, akárhol is kérdeztem rá.
2020. febr. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!