Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti még elengeditek iskolába...

Ti még elengeditek iskolába harisnya nélkül fiatokat/lányotokat?

Figyelt kérdés
Lányom 7 éves, õ már pár hete hordja, 10 éves fiam viszont még nem akar. Ma viszont már készítettem ki neki reggelre harisnyát.

2017. nov. 2. 08:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi a bánatnak, 18 fok lesz... Télen mit adsz rájuk?!
2017. nov. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Ma nincs is iskola.Egyébként igen, bélelt nadrágot kap.
2017. nov. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%

De van iskola, fiamnak szerdáig volt szünet.

Bélelt nadrágot kap, fiúra főleg nem adok harisnyát

2017. nov. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
Sosem adtam a fiamra harisnyat ...
2017. nov. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Vastagabb nadrág elég. És egyébként tényleg nincs még tél... -2fokban sícuccban küldöd majd?
2017. nov. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
97%

Én még télen se adok rájuk,főleg nem a fiamra....


Egy vastagabb nadrág bőven elég,de ha a kabátja,cipője elég vastag,egy normális farmer is elég.

2017. nov. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Vastagabb nadrág.
2017. nov. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

A fiaimom kb 3 eves korukban volt utoljara harisnya.

Egy 10 eves fiunak szerintem mar az ciki, legalabbis nekem a kisebbik is 7 eves es mar beszoltak neki a mintas triko miatt is az osztalytarsai iden, igy csak egyszinut akar felvenni. Nem tudom, hogy a harisnyat mennyire dijazna.


Max akkor kapnak jegeralsot a nadrag ala, amikor a legkemenyebb tel idejen hosszu szabadteri programra, kirandulasra megyunk. Suliban nagyreszt bent vannak a gyerekek, szerintem ott felesleges a ket reteg also.

2017. nov. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%

10 éves fiúra harisnya? Pláne ilyen időben?

Amúgy milyen suli az, ahol nem tartják be a törvény által előírt őszi szünetet? Kamu!

2017. nov. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
81%

Hetek ota hord a lanyod harisnyat???2 hete delutan 25 fok volt az atlag...oke,reggel csipos ido van,de messze meg a harisnyas ido.gondolom telikabatot,sapkat,salat is adsz mar rajuk...es mit vesznek vel december kozepen -10fokban reggel?egy radiatort kotsz a hatukra?

Meg a picire sem adok harisnyat,max vastagabb nacit napkozben.1,5 eves.most is kellemes ido van,sut a nap,nem fuj a szel.siman atmeneti kabatos ido.

2017. nov. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!