Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Otthon hagynád a 9 ev körüli...

Otthon hagynád a 9 ev körüli gyermekedet a ket kisebb testverevel?

Figyelt kérdés

9 eves a lanyom,ket kisebb huga 4 es 5 evesek. Ma reggel a az 1 eves kisfiam nagyon magas lázzal ébredt es ugy ereztem jobb ha beviszem az ugyeletre,de olyan hirtelen jott, hogy mar nem tudtam szólni senkinek, hogy vigyazzon a lanyokra. Egy oraja jottünk el otthonrol a kicsivel, beszeltem a nagylanyommal, de aggódok kicsit, nehogy baj legyen.

Szerintetek ennyi idosen mar elég nagy hozza, hogy par órát maradjon otthon?Raadasul ugy hogy a hugaira is vigyaznia kell.


2019. szept. 26. 10:50
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
A 9 éves lány, hogy nincs iskolában?
2019. szept. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Azért nincsenek oviban,iskolaban, mert ma este terveztunk elutazni.(mielőtt bárki enbe kotne bele)
2019. szept. 26. 10:55
 3/41 anonim ***** válasza:
79%
Persze, úgysem ő megy a börtönbe ha történik valami
2019. szept. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
84%
Dehogy hagynám. Megoldottam volna máshogy, 9 éves az gyerek, plusz két kicsire is vigyázzon? Nem.
2019. szept. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
80%
Egyedül hagynám talán, ha csak egymaga lenne, de hogy még két 4-5 éves gyerekre is figyeljen? Nem.
2019. szept. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
92%

És miért nem vitted magaddal őket??

Előbb jutott eszedbe otthon hagyni őket...

2019. szept. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
95%

Egyedül igen, két kisebbel nem. Tudom milyen egy 4 és 5 eves, nem tehetsz ekkora felelősseget egy 9 évesre.

Amúgy van lázcsillapító is, kúp formajában peldaul, beadhattad volna neki, amig összekészül a 3 gyerek,hogy együtt menjetek.

2019. szept. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
90%
Mindig vittem magammal őket ilyen esetben. Egy kilenc éves talán magára tud még vigyázni nagyon rövid időre (NEM pár órára!), de képtelen két kicsire vigyázni.
2019. szept. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
89%
Nem, dehogy! És nincs nagylányod, csak kislányod!
2019. szept. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
40%
Én pont ennyi idős voltam mikor elkezdtem vigyázni az ocsemre. Hoztam, vittem az óvodába, igaz nem volt messze tőlünk. Nyáron pedig én voltam vele otthon amíg a szüleink dolgoztak. Kaptam egy telefont hogyha bármi van tudjak szólni, de sosem volt gond, mindig inkább elővigyázatosabb voltam. Szerintem ez függ attól is mennyire érett.
2019. szept. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!