Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hany evesen vittetek el...

Hany evesen vittetek el eloszor cirkuszba a gyerkocot? (Fovarosi Nagycirkusz)

Figyelt kérdés
2020. febr. 11. 23:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%
Elvből nem viszem ilyen helyre a gyerekeimet, remélem, mire ők döntenek majd a programjaikról, ők sem szeretnének menni. Színházba, bábszínházba, nekik való koncertekre 2-3 éves kortól járunk velük.
2020. febr. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
51%
Soha nem vittem, majd ha nagyon szeretne és ő kéri, esetleg, de szigorúan állatmentes előadásra. Rengeteg programra járunk de a cirkusz ütközik minden létező elvemmel. Az állatok nem szórakoztatásra valók.
2020. febr. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
40%

Nem értem mi ez a nagy cirkusz ellenesség. Most egy bohóc vagy artista, zsonglőr műsora mennyiben más mint egy színház?


3 és 1,5 évesek, még szerintem kicsik, nem bírnák végig ülni.

2020. febr. 12. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
az ovoda vitte el lånyomat a nagy cirkuszba ,ėn 35 ėve nem jårtam cirkuszba nem vonz .
2020. febr. 12. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
47%
A lányom 5 éves, most készülünk menni először.
2020. febr. 12. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
48%

5 évesen ment először, csak a bohócok vízköpködése tetszett neki.


Leköpték egymást(a szájukból) majd a közönséget is. Első sorban ültünk.

2020. febr. 12. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
58%

Nem vittem. Majd ha esetleg kéri, akkor elviszem.

Nem vagyok cirkuszellenes, de ha csak zsonglőrökből, bohocokból és varazslokból állna, jobban szeretném. Voltam én is cirkuszban, és gyerekként sem értettem, miért kell szegény állatoknak fogságban bohockodniuk.

2020. febr. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
59%

A Richter cirkuszba vittük el 3 évesen. Nagyon élvezte, de a végére elfáradt. Hosszú volt neki.

Alapvetően én is ellenzem a cirkuszt, az állatok nem oda valók! Ezen kívül én még soha nem is voltam. De Richterék nagyon hangoztatják, hogy ők nem bántják az állatokat, nem veréssel tanítják őket... háát, nem tudom.

2020. febr. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
22%

A Richterék is azt csinálják, csak mondom...

Ha találnál olyan cirkuszt, ahol csak emberek, meg esetleg háziállatok vannak, olyanba esetleg, amúgy nem vinném.

2020. febr. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
70%
Igen, ha végig olvastad, akkor azt írtam a végére, hogy “háát, nem tudom”! Tehát kételkedek benne, hogy nem bántják őket!! Látszott az állatok viselkedésén... ennyi.
2020. febr. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!