Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Augusztusban lesz 3 eves a...

Augusztusban lesz 3 eves a ksfiam, heteken belul szuletik a teso, ti behozatnatok a korhazba latogatni a nagyobb gyerkocot?

Figyelt kérdés
mondjuk engem elegge megviselne, ha sirna, hogy menjek vele haza. milyen tapasztalatok van?
2013. máj. 1. 00:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia! Én simán bevinném látogatóba! Attól függ, hogy mennyire anyás a fiad, hogy 'hisztit' vág-e ki, ha meglát téged... jön-e a testvérféltékenység?

A mi családunkban a nagyobbik lányzó napokig nem szólt az anyukájához, mikor a tesó született... :S

2013. máj. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nálunk is augusztusban lesz 3 a "nagy fiú", és 6hetes a pici. Bejött 2. és 3. nap is látogatni a kórházba. Nekem nagyon hiányzott volna, ha nem hozzák be, és jó is volt. Megölelgetett, de a tesó jobban érdekelte. Nagyon tetszett neki. Eszébe se jutott sírni utánam, okosan megértette, hogy nekem most bent kell lennem a kórhàzban. Mi megvettük neki karácsonyra az Anna, Peti, kistesó érkezik című könyvet, és sokat olvastuk szülés előtt.
2013. máj. 1. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Most volt 22én 3 a lányom. kórházban feküdtem, közel a2,5hetet. akkor bejöttek de semmi gond nem volt. szülés után nem jött be mert beteg lett pont arra a hétre s pont zárlat is volt a kórházban. csak annyira lehetett kimenni hogy bevegyük a csomagot meg ami hazajött csomag kiadni. kb 2perc. semmi gond nem volt. mondjuk a lányom irtózatos apás.március 26an született a kicsi.
2013. máj. 1. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én is bevinném:)

Nekem a nagy 2 év 3 hós volt, amikor a kicsi született, és bejöttek az Apukájával.


Nem tudom, h mit gondolsz róla, de szerintem aranyos 5let az újszülött által a nagytesónak hozott kis ajándék:) Nekem a nagy még most is emlegeti, h a kis vonatot a kistesótól kapta:)

2013. máj. 1. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kisfiam bő 2,5 éves volt, mikor jött a teso. Ő bejött látogatóba hozzánk, nagyon örült, hogy megnezhette a babát és engem. A teso hozott neki pici ajándékot, aminek nagyon örült, körbe is puszilgatta érte! Mi mondtuk neki, hogy Anya és a baba meg kicsit bent maradnak a kórházban, hogy a doktorbacsik vigyázzanak ránk, de nem sokára megyünk haza. Nem sírt, nem volt baj!
2013. máj. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hozzám is behozta apja a nagyot a kicsi születésekor, 2,5 éves volt pont (2 hét híján). Eszembe sem jutott volna, hogy ne (kivéve ha fertőző beteg)
2013. máj. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igazából te ismered a gyereked, neked kell tudnod. Én így látatlanban biztosan engedném, hogy bejöjjön. 5 éves kislány anyukája.
2013. máj. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat!
2013. máj. 1. 14:06
 9/12 anonim ***** válasza:
Nálunk az osztályra (gyermekágyas) 12 évnél fiatalabb gyermeket nem engednek be. Nálatok igen? Mik vannak?
2013. máj. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nálunk október végén lesz 3 éves a kislányom, július elejére várjuk a kistesót, már megvan beszélve a kislányommal, hogy majd bejön meglátogatni minket apával, mamával. Izgatottan várja. Decemberben sajnos kórházban voltam egy hétig vérzés miatt, de szerencsére azóta már minden ok, most már 30 hetes vagyok. Akkor is mindennap bejött apával meglátogatni, egyszer sírt csak, hogy menjek vele haza, de mire kiértek a parkolóba megnyugodott, hát akkor összeszorult a szívem, de nagyon jó volt az az idő amíg bent voltak nálam, és apa is mesélte a kislányunk is mondogatta, minden nap, hogy menjük ma is anyához, boldogan jött, neki is jót tett, hogy látta megvagyok nem tüntem el csak úgy. Boldogan jött értem amikor hazamehettem. Úgyhogy mondtuk neki, hogy anya megint kórházba megy, sőt a kistesót is megnézheti majd, s várja, hogy majd jöhessen, persze a reakcióra azért majd kiváncsi leszek.
2013. máj. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!