Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 évesen 92 cm és 11,5 kg?

4 évesen 92 cm és 11,5 kg?

Figyelt kérdés
Nem tudom mennyire kórosak a fenti értékek... a percentilis görbe alsó 3%-a, de az gyerekorvos szerint rendben van.

2020. febr. 13. 15:43
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
42%

Én se lennék nyugodt, szerintem is kicsi, pláne, hogy fiú.

És az én kisebbik fiam is akkora 2 évesen, mint az egyik válaszoló kislánya, akit sokan szavaznak. Nem, nem kövér a fiam, de még vizsgálatra sem kell vinni :) az apja, az édesapám 180 felett, anyós 170 felett, sógor 2m. Valószínű ezt viszi tovább és nem az enyémet, aki 158 cm vagyok :)

2020. febr. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Na igen, nálunk is a férjem ágán vannak nagynövésűek. Anyósom 185 cm, apósom 195, a férjem nagyanyja is azt mesélte, hogy anyósom óriásgyerek volt 2 évesen. Simán játszott a 4-5 évesekkel és senki nem mondta volna meg, hogy ő csak 2 éves.
2020. febr. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Mekkora súllyal született és hány centivel?
2020. febr. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Az en fiam most töltötte az 5 öt.116 magas és 22 kiló.Apa majdnem 2 méter,szóval ő is magas.Minden ilyen éves védőnői latogatasnal mondjàk hogy magas nagy termetű lesz.Én is viszont kevésnek találom a kisfiad súlyát..hacsak nem ti is nagyon vékony testalkatuak vagytok.Eszik rendesen?Vagy vàlogatos?
2020. febr. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Annyira furcsa, hogy 116 cm 5 éveseknél magas, az ovink középső csoportjában átlagos, szinte mindenki magasabb a gyerekemnél sokkal, páran vannak csak kisebbek.
2020. febr. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem az normális, hogy 2 éves kor körül lelassul a növekedés. Ezzel együtt tényleg elég pici a fiú, és elég kicsi a súlya is. Az én 4 évesem olyan 105 centi körül van és 16 kiló, és kifejezetten vékony.


Egyébként jól eszik? Jókedvű, kiegyensúlyozott, mozgékony? Ha igen, akkor nem hiszem, hogy gond lenne. De ha bármilyen kételyed van, szerintem járj utána. Első körben szerintem rágd az orvos fülét, ha nem segít, akkor magánban biztos kivizsgálják.

2020. febr. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!