Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szólhatok a bölcsödében, hogy...

Szólhatok a bölcsödében, hogy semmilyen közösségi oldalra nem tehetnek fel fényképet a gyermekemről?

Figyelt kérdés
2020. márc. 1. 15:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Nekünk beiratkozáskor a sok-sok papír között alá kellett írni azt is, hogy hozzájárulok-e ehhez, vagy sem. Így volt a magánbölcsiben, az állami bölcsibe és az állami oviban is. Téged is kellett volna nyilatkoztatni erről.
2020. márc. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 alletta ***** válasza:
91%
szerintem igen. a te gyermeked, kiskorú, te vagy érte a felelős.
2020. márc. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Nem irattam még be,mert egyenlőre csak nézelődöm.Csak szeretnék tisztában lenni a dolgokkal.

Köszönöm szépen mindenkinek 🙂

2020. márc. 1. 15:59
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindig kérik a szülői hozzájárulás, akár bölcsi, ovi, iskolában is.
2020. márc. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
zárt csoportba sem szeretnéd, vagy a nyilvános megjelenésekre gondolsz? nálunk van egy kislány, akit nem szabad fotózni, mindig elküldik az óvónők az asztaltól, ha csoportkép készül, le szokták fotózni a kicsiket az alkotásaikkal, róla akkor sem készül fotó. Mindig szomorú miatta, mert szeretne szerepelni a képeken. Őt a zárt csoportba sem engedi anyuka
2020. márc. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen kell nyilatkozni eről is .meg még sok másról.
2020. márc. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
63%
5# Azért ez már borzasztó túlzás szerintem. Sajnálom szegény gyereket. Bár attól, még fotót csinálhatnának a kislányról, hogy nem rakják fel... Anyukának, apukának elküldhetnék. Mondjuk az meg már elég macerás külön külön küldözgetni. Semmi baja nem lesz attól, hogy ez zárt csoportban a szülők láthatják miket csinál a csemete. Fel nem fogom, miért kell ettől ennyire elzárkózni.
2020. márc. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Mondjuk megnézném azt az ostoba óvónőt, aki külön szól XY-nak, hogy “te kelj fel az asztaltól, mert nem lehetsz rajta a képen”

Gondolom ezt tudatosan csinálják, mert anyuka szólt érte..

2020. márc. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
64%

8, hát, vagy szólnak, vagy a többi gyerekről se lesz kép


én sem értem amúgy, miért kell ezt... csak feltűnősködni akar, hogy ő milyen jó anya, meg ő nem engedi, meg fujj internet (szerintem), de csak a saját gyerekével cseszik ki..


amúgy az óvónők helyében én biztosan nem küldözgetném, ha már amúgyis pluszmunkát csinál azzal, hogy figyelni kell a képeket

2020. márc. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Fotózni lehet,de nem az internetre.

Egyszerű az oka:se nekem se a férjemnek nincs közössègi oldala,tehát egyértelmű,hogy a gyerekem se lesz fent senki altal.Pont

2020. márc. 2. 06:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!