Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A bölcsődében hagyja magát...

A bölcsődében hagyja magát pelenkázni?

Figyelt kérdés
Akinek a gyereke otthon hisztizik, tiltakozik pelenkázásnál, azzal mi a helyzet a bölcsődében? Utálja a hideg nedves törlőt, a vattát, ha melegítem, akkor is balhézik. Szárazzal meg ugye nem jön le minden. A kakit nagy nehezen le szoktam mosni,nem tudom máshogy letakaritani. Mire számítsak, mit mondjak a gondozójának?? Vagy előre ne parázzak ilyesmin?

2016. febr. 28. 14:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha szereti, ha nem ígyis-úgyis tiszrába fogják tenni. Nálunk pont fordítva volt, itthon hagyta, a bölcsiben sír miatta. A mi bölcsinkben, ha kaki van lemossák vízzel, és a töbgi estben van cak törlőkendő. Ne parázz ezen, olyan rutinosak már a gondozó nénik, nem akadnak fent ilyesmin. :)
2016. febr. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!