Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kimentek holnap a gyerekkel?

Kimentek holnap a gyerekkel?

Figyelt kérdés
3,5 évesem van, panelban, itthon vagyunk 11-e óta. Ma leesett a hó, meg is maradt, van vagy 20cm. Kimennétek holnap kicsit játszani? Nem más gyerekkel, csak anya apa meg a gyerek? 1-2 kör szánkón, esetleg egy hóember... elvégre itthon is hárman vagyunk, nem bandázni akarom vinni. Akinek van udvara könnyű, az kérdés sem lenne, de így azért bennem van, hogy mit gondolnak, ha látnak :(
2020. márc. 24. 00:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
NINCS kijárási tilalom! Ha nem mész mások közelébe, nyugodtan kimehettek.
2020. márc. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
5%

Mondjuk én a hóba nem vinném, max. szánkózni.

Ne tapizzon semmit, még a havat se. Ki tudja ott mennyire életképes a vírus.

2020. márc. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
15%
Minek? Holnapra csak a latyak marad.
2020. márc. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
19%
Nem a hó és hideg a probléma hanem most a korona virus félő hogy megfertőz valakit. ezekben az idökben erre is gondolni kell
2020. márc. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

nyilván a vírus miatt a kérdés. Tudom, hogy NINCS tilalom, csak mindnehonnan ez folyik, hogy maradjotthon stb, ami oké és egyet is értek, pont ezért nem tudom, hogy mennyire néznék ferde szemmel akik látják az ablakból.


Latyakos válaszadó, te jövőbe látsz? De jó neked! írd már meg az ötöslottó számait, ígérem 3/4-ét az eü-nek adom!

2020. márc. 24. 01:12
 6/17 anonim ***** válasza:
72%
Menjetek. Ha nem érintkeztek senkivel,semmi baja nem lesz.
2020. márc. 24. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem is kimehettek, csak nem szabad közel menni más emberekhez. A teljes elszigetelődés sokkal többet árt a gyereknek is.
2020. márc. 24. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
48%
Igen, "rosszat fognak gondolni". Itt feszt azt csinálják nálunk, hogy lefotózzák a lent lévő embereket és feltöltik a Debrecenben hallottam csoportba, hogy fikázhassák őket. Barmok.
2020. márc. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
79%

Mindegy, mit gondolnak. Nem tilos kimenni, sem nàlunk sem a legtöbb más országban (pl a németeknél is szabad kint sportolni a közvetlen családtagokkal), kivéve ahol folyton megszegik a csoportosulási tilalmat pl olaszok, ott azért tilos.


A biológia órákat meg elfelejtették az emberek, akkor tudnák, hogy a vírus nem szaporodik sejten kívül és nincs aktív mozgása. Ha kihögték valahová vagy össtetapperoltak vmit vírusos kézzel, akkor a vírus ott marad ahová leesett, amíg szét nem esik, felülettől függően.


Az éjjel hullott, érintetlen havon nincs vírus, ha nincsenek mások 4 méteren belül. Persze ne dobàlják egymásra idegen gyerekek, meg ne odavidd, ahol vannak mások is (ha egyàltalán meg tud maradni a havon).


Kesztyüt, anorákot rögtön vedd le és mosd ki. Mossatok kezet, arcot. Mindenki azt gondol, amit akar, 3 hónapig nem lehet panelba zárni egy gyereket csak ha igen erős indoka van (még az olaszoknál is szabad pl kutyát sétàltatni).

Az nem indok, hogy Pletykás Juci nem figyelt biológia óràn.

2020. márc. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nyugi vidd le ha senki nincs azon helyen akkor nem is tudsz senkinek ártani .
2020. márc. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!