Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan tovább? Szertorna,...

Hogyan tovább? Szertorna, ritmikus gimnasztika vagy műkorcsolya?

Figyelt kérdés
Van egy 3 és fél éves lányom, aki 3 hónapos kora óta jár úszni. 1 és fél éves korától járt tornára, de ezt 3 éves korában leváltotta a szertorna. Augusztusban lesz 4 éves, így már van pár sport, amit elkezdhet, abbahagyva valamelyik más sportot. Ha szeptemberre elmúlik a koronavírus, akkor arra gondoltunk, hogy vagy maradna a szertorna, vagy beírtnánk ritmikus gimnasztikára vagy műkorcsolyára. Szerintetek hogy csináljuk?

2020. márc. 29. 15:11
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
88%
Akkor ne hidd el! Amúgy 2 éve még nem így volt. De te biztos jobban tudod.
2020. márc. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
2020. márc. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem ezek mind szarok, amivel csak tönkreteszed a testét, az ízületeit. Ráadásul undorító felesleges sminkeléssel meg csillámokkal tönkreteszik a bőrét meg a haját is.


Olyan helyre iratom be a gyerekem, amit ő választ, és ahol hobbi sport van.

2020. márc. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
#11 nem azt mondtam, hogy nem hiszem el, csak 4 évesen nem öreg hozzá, hogyha hamarabb nem kezdheti el...
2020. márc. 29. 16:48
 15/24 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudtad értelmezni amit írtam. Azt írtam, hogy nem túl fiatal hozzá, hogy elkezdje.
2020. márc. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
„lányod a ritmikus gimnasztikához most már elég "öreg""
2020. márc. 29. 17:36
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Arra gondolj azért, hogy 30 éves korára tönkre lesz a teste téve, ha komolyan tornázni fog a lányod!

Több olyan 30-40 közötti embert ismerek, aki gyermekkora ótq sportolt. Az egyiknek 25 évesen kellett abbahagynia (foci, a térde tropa..), a másik 40 éves, azt mondta, hogy az utolsó pillanatban hagyta abba a sportot, még fiatalon. De azóta is érzi a hatását, és nem pozitívan.


A gyerekek nagyon lelkesek, ha a szülők is azok. Meg akarnak felelni mindenáron.


Csak arra figyelj, hogy ne vigye túlzásba!

2020. márc. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
lányom oviba ovis tornåzot korcsolyåzni tanult aztån most meg akrobatikus rokyzott de egyiket sem versenyszerüen azt nem engedem ,mi csak mozgås örömė ėrt csinåltuk ,tėlen jėgkorcsolyåzunk hėtvėgėn ės szünetben,rokyzni a suliba jårt mert suliba ahovå jårt ott volt helyben ,de most semmi sincs ugye vírus miatt.
2020. márc. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
#6 az én véleményem legalább annyira számít mint a gyereké...
2020. márc. 30. 16:40
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

ėn max az ovis tornåra íratam be ,de korcsolyåt pl kiprobålta nagy sportåg vålaszton ės tetszet neki ,ės mivel az ovibol abban az ėvben ha jelentkeztėl,ės befizetėl x összeget elvitėk korcsolyåzni gyerekeket,szeretett volna menni engedtem,

a rokyit is szerete volna engedtem ,falat måszni is szeret engedem .nem ėn döntök ebben hanem ő max abban döntök hogy tudom e fizetni vagy sem.nincs rå erőszakolva hogy muszåj jårnia .

2020. márc. 31. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!