Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák. Ti örültök amikor...

Anyukák. Ti örültök amikor babakocsiban sétáltatjátok a gyereket és odamegy valaki? Milyen édi bédi, hát hogy hívják a kisbabát? Na halljuk. Vagy csak egyszerűen dícsérik.

Figyelt kérdés
2020. ápr. 3. 13:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
Nem. Nem szeretek idegenekkel leállni csevegni, eléggé introvertált típus vagyok. Bár amíg csak beszél, kevésbé zavar. Ha megpróbálja megfogdosni a gyereket, akkor viszont harapok!
2020. ápr. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
Ha kérdeznek válaszolok. Viszont ha belemászik a babakocsiba akkor halott
2020. ápr. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
Utálom, el is menekülök (amúgy sem vagyok emberbarát).
2020. ápr. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
Csak akkor, ha ismerős az illető, ami kimerül a szomszédainkban. Akivel csak épp köszönőviszonyban vagyok, azt nem szeretem, ha le akar állni bájcsevegni, hogy utána azt beszélje a falunak, hogy milyen a babám. Mondjuk nincs rajta szégyellnivalóm, de nem szeretem. Főleg mikor megkérdezi szoptatom-e és a hasonló szerinte nem indiszkrét kérdések...
2020. ápr. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavart. Jól esett hogy volt kivel beszélgetni, akkoriban költöztünk ide. Az más dolog hogy nem engedtem senkinek hogy "tapizza" vagy hogy a kocsiba másszon de tisztes távolságból nem zavart.
2020. ápr. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar amíg nem akar a babához vagy hozzám nyúlni, vagy nem kell miatta külön megálljak percekre. Ha épp kap az ember babája egy dícséretet és egy mosolyt azzal nincs baj.
2020. ápr. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Utáltam!
2020. ápr. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar, ha megtartja a tisztességes távolságot.
2020. ápr. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Vírus előtt voltak kicsik, de már akkor is utáltam. Most pláne nem hiányozna.
2020. ápr. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 b1812567 ***** válasza:
57%

Mint apuka, jelenleg ha bárki 5 méternél közelebb jönne, elhajtanám. Szerencsére itt van annyi esze mindenkinek, hogy nem tesz ilyet.

De ha ismeretlen, amúgy sem hagynám, hogy odatolakodjon.

Ha meg nyúlkálni is akarna, letépném a karját.

2020. ápr. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!