Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 15hós kisfiam éjszaka 3-szor...

15hós kisfiam éjszaka 3-szor felkel enni, pedig 4,5hós korától 1 évesig átaludta az éjszakát! Már mindenféle vacsit kipróbáltam, de semmi nem laktatja annyira hogy kibírja reggelig! ötlet?

Figyelt kérdés
2008. nov. 22. 09:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Tejbegríz??
2008. nov. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az sem használ,már megpróbáltam!a tejpépek sem jók erre a célra,pedig mindig ettől aludt,de most ettöl sem!a tápszertől sem,a fözeléktöl sem!a párizsis kenyeret is próbáltam,de reménytelen!szóval semmitöl sem tudja végigaludni az éjszakát:(amúgy mindent megeszik szívesen,csak nem lakik jól:(
2008. nov. 22. 12:12
 3/6 anonim ***** válasza:

Próbáltad már a jó sűrű darakását én szoktam rárakni egy kis kakaót is mert a kisfiam nagyon szereti a kakaós,csokis dolgokat és attól nagyon jól szokott aludni éjjelente,vagy esetleg próbáld azt ki,hogy ha 9 körül alszik el este akkor fél 9 körül adsz neki valami jó laktató vacsit!

Én a főzelékbe szoktam csipkedni zsemle,vagy kenyér belet mert ettől is sokkal laktatóbb!

2008. nov. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nem tudom, ti hánykor vacsoráztok? Nálunk fél 8-kor van vacsora és ilyen idös korban a kisfiúnk velünk vacsorázott, úgy értem ö is kenyeret felvágottat, sajtot stb. evett. Még amit tehetsz, evés után 1 órán belül kínálhatsz neki még egy kis tejet. A tej nemcsak a jóllakásra jó, segíthet, hogy jobban aludjon a baba. Söt mézet is tehetsz bele (kismamáknak is javasolják, ha már nem olyan jól alszanak).

Szerintem próbáld ki te is! Sok sikert!

2008. nov. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
8körül van a vacsi,már a te ötletedet is kipróbáltam:(
2008. nov. 22. 18:33
 6/6 anonim válasza:
Az én kisfiam hó végén lesz 1 éves. Hasonló cipőben járunk. Mi is kipróbáltunk már számtalan dolgot. Legutóljára: Nekem egy nyugdíjas védőnő azt tanácsolta (eddig még csak jó ötleteket adod), hogy 8 körül együnk közösen valami szilárdat, majd 9 körül tejcsivel vagy kakaóval altassam el. Ha 10 lesz belőle az sem baj. Mi most ezt próbálgatjuk. Egyszer már bejött. Illetve azt mondta még, legvégső esetben, ha tudok szerezni megbízható helyről tehén tejet. De akkor is mindenképpen szilárd vacsi, és elalváskor valamiféle tej, tápszer. Egyébként én is érdeklődve olvasok mindenféle lehetőséget.
2009. jan. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!