Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes vagyok, az utóbbi...

20 hetes vagyok, az utóbbi két éjszaka arra kelek két óránként hogy vagy pisilnem kell, vagy kiszáradt a szám, szénsavmentes vizet iszom, csipőset nem eszek. Valami ötlet?

Figyelt kérdés
2009. dec. 15. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ilyen a terhesség :) Sokmindent nem tudsz tenni ellene. Nekem a pisilésre azt javasolták, hogy este már ne igyak annyit, de akkor szomjas voltam... ördögi kör. GOndolj arra, hogy egyszer vége lesz :)

2009. dec. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia, nekem is ez volta bajom 22-27 hétig. Ittam este és mentem fél óra múlva pisilni. Amikor pisiltem ismét innom kellett és fél óra múlva ismét pisilni :-)Volt hogy naponta 18X mentem (már megszámoltam mert kíváncsi voltam)

Valahogy most rendeződött, kevesebbet iszom és éjjel is csak egyszer pisilek.


Kitartás :-)

28 hetes

2009. dec. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyanezzel küzdöm én is. Bár én egyébként is nagyon "pisis" vagyok :). Egy éjjel 3 felkelés, WC után fél pohár víz. Szerencsére gyorsan vissza tudok aludni.
2009. dec. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem az válik be, ha lefekvés előtt már nem iszom, hanem valami lédús gyümölcsöt eszem. Tegnap este pl elmajszoltam egy mangót, és reggelig aludtam édesen, pedig máskor kétszer is fel kell kelnem pisilni.


22h km

2009. dec. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 21 hetes vagyok. Már a 8. héttől 3x-4x (néha akár többször is) pisilek és iszom, minden éjjel. Egy ideje este sétálunk fél-egy órát lefekvés előtt a párommal, és azóta mélyebben alszom, és csak 2x megyek ki, elalvás után kb.2 órával, és hajanali 6-kor. Ja, és azóta egy gramm sem rakódott rám, előtte, heti fél-egy kg (pedig egészségesen és mértékletesen étkezem).
2009. dec. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!