Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit egyen egy két éves gyerek...

Mit egyen egy két éves gyerek reggelire? Légyszi adjatok ötleteket

Figyelt kérdés
Sajnos a tojást nem eszi meg.próbáltam már a tükörtojást,rántottát,főtt tojást de nem kell neki. Virslit,sonkás ,halpástétomos kenyeret vacsirakap
2020. ápr. 20. 07:57
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Akkor ne adj neki tojást.

Vajaskenyer, péksüti, sajt, szendvics, bundáskenyér, májkrém,lekváros kenyér....

2020. ápr. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Vajas mézes kenyér, szendvics, tejbegríz, tejberízs.
2020. ápr. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Zabkása, melegszendvics
2020. ápr. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Zabkása, péksüti, májkrém, tojáskrém, majonézes saláták kenyérrel, lekváros kenyér, én szoktam kakóba dobálni kalácsdarabokat, bundásból van a franciatoast fajta, amit fahéjjal és kevéske cukorral készítesz, azt leönteni mézzel, Müzli/gabonapehely, sültszalonnadarabok, sültkolbászdarabok mustárral, sima vegyes saláta, melegszendvics,háromszögszendvics, zöldségkrémek, vagy vegyestál(mindenfajta zöldség, joghurt, felvágott egy tányéron, és válogathat.) Joghurt, smoothiek vagy csinálhatsz tojásos turmixot neki(sósat)
2020. ápr. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%

- zabpehely osszedaralva almaval es pici fahejjal, keves vizzel

- hazi keszitesu tejberizs

- natur joghurt zabpehellyel es mezzel

- fott koles

- chia-puding es melle banan

- teljes kiorlesu zsomle sajtkremmel, sajttal

- zoldturmix almabol bananbol es salatalevelbol

- rizspehely osszedarqlva valamilyen gyumolccsel

2020. ápr. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%

A fentiek jók. Ezeken kívül nálunk most a szalonna és kolbász is menő 😂 felvágott és sajtok (maci füstölt trappista bármelyik?)

Philadelphia krém sajt kenyéren

Amúgy pont mindig ugyan az amit mi is reggelizünk.neki nincs külön készítve

2020. ápr. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
92%
3 éves a kisebb lányom, lassan 1 éve reggelire és vacsorára is téliszalámis szendvicset kér. Néha 1-1 virslire vagy kalácsra rá lehet beszélni, de inkább csak a szalámi alá való változik (kenyér, pirítós, kifli) Már az agyamra megy, de ezt legalább megeszi, úgyhogy nem erőltetem a változatosságot.
2020. ápr. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!