Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hol lehetne vásárolni Budapest...

Hol lehetne vásárolni Budapesten nagyobb méretű (146-152cm) gyerek ruhát? Ötleteket adnátok?

Figyelt kérdés
sajnos a H@M-ben csak kisebbek vannak többnyire, C@A-ban is. Köszönöm szépen.
2017. szept. 17. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét említett helyen vannak ekkora ruhák és nagyobbak is. Legalábbis ahová mi járunk a gyerekekkel (Allee), ott mindkét helyen van ez a méret.
2017. szept. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Takko, h&m, pepko, gyerekruhaboltok.
2017. szept. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenhol lehet kapni h&m c&a ,pepco,kik,takko,tesco.én mindenhol látok ilyeneket.
2017. szept. 18. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A H&M-ben és a C@A-ben is (ha már ezeket említetted) 176-os méretig vannak a gyerekruhák, mégpedig ugyanolyan bőséges választékban, mint a kisebbekenek, utána jöhet a felnőtt méretezésű. Nem tudom hol nézted, van kifejezetten baby/toddler/kids típusú üzlet is, ahol "csak" tán 128-as méretig vannak a cuccok,(vagyis külföldön sok ilyen van, ittthon most nem tudom ez dívik-e) de ha nem olyanban jártál, akkor kellett legyen választék. A központi üzletben (Váci u. 3) meg pont ugyanolyan készletet tartanak nagyobb méretből is, mint bármelyik másikból. Nem tudom mit szeretnél vásárolni, de sportos vonalon mozogva, melegtő,szabadidős tevékenységhez ruhák, túragatya,kabátok, meg zoknik, cipők ecetera tekintetében bőséges a kínálat a Decathlonokban is.
2017. szept. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

Itt van 164esig pl body

2017. szept. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!