Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek van egy 2 év körüli...

Akinek van egy 2 év körüli meg egy újszülött kisbabája hogy bírjátok a napot?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy hozzátok össze hogy legyen mindig friss kaja mindig rend legyen de a gyerekekre is rendesen legyen idő.... Stb stb... Várnék tapasztalatokat! :)

#baba #házimunka #Gyerekevel és #anya élet
2020. ápr. 25. 12:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%
Nem lesz hasznos a válaszom, de nekem egy két hónapos baba mellett sem megy ez...😭
2020. ápr. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Igen ezt elhiszem... Én is ugyan így vtam csak várjuk a kistesot és kb akkor lesz annyi idős uh kicsit félek is és varom is 😁
2020. ápr. 25. 12:35
 3/17 anonim ***** válasza:
65%
Nem nagyon emlékszem arra az egy évre, amíg a nagyobbik végre óvodás lett... :D
2020. ápr. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Hú ez nem túl biztató utolsó 😁🙄
2020. ápr. 25. 12:41
 5/17 anonim ***** válasza:
80%
Ilyen nincs, ez nem működik amit írsz. El kell engedni hogy erre törekedj különben összeroppansz. A cél a minél kevesebb idegeskedés:) a legtöbbet nekem a pici hordozása segített amúgy.
2020. ápr. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Igen igaz tudom már most is sokat engedtem ezen a téren de 2 gyerek melett még inkább muszáj lesz az biztos.....
2020. ápr. 25. 12:42
 7/17 anonim ***** válasza:
79%
Hát... A férjem munkahelye megszűnt. Még így is nehéz, hogy itthon van, mert a 2 évesem nagyon anyás lett a kicsi meg ugye kicsi és az esték kaotikusak. A férjemnek nem volt más választása megy katonának szval 3hétig oda lesz kiképzésen. A kaját szerintem rendelni fogom a többit megpróbálom úgy megoldani, hogy a kicsit hordozom a nagyot pedig bevonom pl takarítás. Ez most is működik nagyjából.
2020. ápr. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Oh hát kitartást nektek akkor ez nem lehet egyszerű!
2020. ápr. 25. 12:47
 9/17 anonim ***** válasza:
82%
Nekem a második babám a "nagy" 3.szülinapja előtt 4 hónappal született, karácsony előtt 2 héttel. A főzésben sokat segít a férjem, hetente egy nagyobb takarítás van, akkor elküldtem őket sétálni, a napi teendőkbe pedig bevontam a nagyot. Még szeret porszívózni meg mosógépbe pakolni. A hordozást is kipróbáltam a kicsivel ismét, de neki sem jött be ahogy a tesójának sem sajnos. Ameddig terhes voltam, rászoktattam a nagyot, hogy tudjon egyedül is játszani (nem hagyom egyedül őt,ott vagyok vele, de magában játszik). A konyhában a kicsi játszószőnyegen feküdt, a nagy meg el volt addig a játékaival. Ebéd után volt szundizás mindkettőjüknek, addig volt másfél-2 óra szabadidőm. Ragaszkodtam a napirendhez, enélkül falnak mentem volna.
2020. ápr. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%

Hármas vagyok.

Amúgy túléltük, és nem volt annyira borzalmatos, de nehéz volt, igen. A nagy óvodába járt, én otthon a kicsikkel, apa dolgozni járt, kaja azért mindig volt, a kicsinek is én főztem sose látott üvegeset, kosz meg kupi is volt, de az előtte is. :D Jártunk babás foglalkozásokra, hogy ne unatkozzon annyira a két és fél éves se. Olyan is volt, képzeld, hogy hárman EGYSZERRE aludtak délután. Egyszer. Le is fotóztam. :D

2020. ápr. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!