Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van itt olyan szülő akinek...

Van itt olyan szülő akinek kisbabája nem szeretett kézbe lenni, bújni puszit adni? 1,5 éves kisgyermekről van szó.

Figyelt kérdés
2019. szept. 11. 17:15
 1/7 anonymousreview60 ***** válasza:
Állítólag én ilyen voltam. 39F
2019. szept. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam is másfél éves és egy percet nincs el kézben. Csak a mozgás, felfedezés érdekli. De egyébkénk 4 gyerekem van 3 fiú, 1 lány és csak a lányom volt bújós ennyi idősen. A fiúknak mind "időpocsékolás" volt. :D Most már 7 és 5 évesek és imádnak ölelgetni.
2019. szept. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem 1 évesem van, nagyon nem szereti az ilyeneket.
2019. szept. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kislányom mindjárt másfél éves. Ha front van, akkor bújik, kéri fel magát kézbe állandóan, amúgy tojik a fejemre :) Puszit ad, ha olyan a kedve, meg amíg reggelizem ücsörög előszeretettel az ölembe, ott inkább örülnék egy nyugis 10 percnek, de ez van :)
2019. szept. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az én lányom is ilyen volt.

3 évesen az ovikezdéssel változott az meg, amikor már nem volt természetes hogy anya 0-24-ben ott van.

2019. szept. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Másfél éves kora körül az én fiam nagyon durván csinálta. Visított és rúgott bárkinél, neki dolga volt, nem volt ideje puszikra meg ölelésekre. Aztán egyszer csak ő kezdett el puszit meg ölelést osztani, magától. Most sincs el egy-két percnél tovább, de most már azért legalább találkozáskor meg búcsúkor szakít időt egy kis szeretgetésre.

Mi nem erőltettük a dolgot és pár hónap alatt “megoldódott”.

2019. szept. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Addig nem is adott egyáltalán soha puszit?Mert nálunk 17 hós de soha nem is adott puszit és ölelés sem csak ha fél vagy beteg akkor bújik.

2019. szept. 12. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!