Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van olyan anyuka, akinek...

Van olyan anyuka, akinek kisfiának- alsó tagozatos korosztályra gondolok - hosszú a haja?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 28. 21:12
 1/2 anonim ***** válasza:
66%

Igen

Másodikos kisfiamnak a fenekéig ér a haja, negyedikes kisfiamnak a vállánál lejebb egy kicsivel, neki göndör a haja, ha ki van egyenesítve akkor kb a háta közepéig ér

2020. ápr. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Környezet mit szól hozzá? Tanárok, nagyszülők?

Én fiamnak is félhosszú haja van, tejfelszőke, nagyon jól áll neki. Most az iskolában már nem szólank érte, de óvodában az óvónő állandóan beszólt miatta. Piszkált folyton, hogy vigyem fodrászhoz a gyereket. Nem tudom, hogy gondolja, hogy mi köze van hozzá? Persze nem lett levágatva a haja... De pl én szüleim is folyton izélgetnek, hogy vágassuk le a gyerek haját. Mindig mondom anyunak, hogy nem fogjuk- de nincs egy alakom mikor szóba ne hozná....

2020. máj. 6. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!