Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi esély van rá hogy a...

Mennyi esély van rá hogy a nagyszülőre fog hasonlítani a gyerek?

Figyelt kérdés

2020. máj. 2. 10:31
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Elég nagy.
2020. máj. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Nagy
2020. máj. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Januárban szültem, hajnalban. Utána ugye elvitték a kislányomat olyan fél 6 körül, 9kor hozták, hogy szoptassam meg, a karomra vettem, felnézett rám, és mintha a nagymamám nézett volna rám. :D szinte félelmetes volt. Pár hétig tiszta dédnagyanyja volt, most 3 és fél hónapos, már teljesen máshogy néz ki.
2020. máj. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

Hát erre semmi matematikailag meghatározható valószínűség nincsen.

Nekem pl 3 gyerekből 1 hasonlít a nagyszülőkre, de ő aztán cserébe mindkét oldalira egyszerre. :D

2020. máj. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Van rá esély, sok. Anyukám szerint az öcsém kisfia ha ránéz olyan mintha a nagymamája nézne rá. Az èn fiam meg tiszta apósom, félelmetesen hasonlít rá.
2020. máj. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
2eves koraig anyam kikopott masa volt, aztan teljesen masak lettek a vonasai. Tehat meg az sem biztos h ugy marad.
2020. máj. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pont ma néztem, hogy a kis Sarolta hercegnő tiszta nagyanyja, Erzsébet királyné :) Van ebben valami, hogy a gyerek a nagyszülőre hasonlít. Én tiszta nagymamám vagyok, még alkatilag is. Hát ő sem volt sosem bikinimodell, szerintem már én sem leszek.
2020. máj. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nagy az esély, de előre nem tudni.

Nekem is rögtön Sarolta ugrott be, ő tényleg kiköpött Erzsébet, pedig ő nem is a nagyanyja hanem a dédanyja! A nagyszülei Carole Middleton és a férje, Diana es Károly.


Mi négyen vagyunk testvérek, egyikünk se hasonlít semelyik nagyszülőre.

A 8 éves fiam rám, illetve az én apámra hasonlít, szóval ő hasonlít egy nagyszülőjére (anyai nagyapa).


Van egy 3 gyerekes ismerősöm aki mindig lányt akart, harmadszorra össze is jött. Az anyósa kiköpött mása lett (apai nagymama).

2020. máj. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!