Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért nem játszik egyedül sose?

Miért nem játszik egyedül sose?

Figyelt kérdés
3 éves és az istenért sem akar önállóan játszani. Egész nap jön utánam és nyafog, hisztizik ha nem vele foglalkozok. Van neki olyan játéka amivel szeret játszani, de csak akkor ha valaki ott van vele és játszik. De nekem egyszerűen nincs időm rá, van egy csomó munkám itthon, nagy kert, udvar meg bent a házimunka, de nem lehet tőle semmit csinálni. Annyira idegesítő. Próbáltam már azt is, hogy elkezdek vele játszani és ha már belemerült otthagyom, de akkor jön is utánam.

2020. máj. 8. 11:56
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Egyedül a mesét képes nézni magába de azt még ugye nem akarom, hogy sokat tévézzen.
2020. máj. 8. 11:56
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

Kisgyerek ezzel jár 😊

Mondd el neki, hogy "anya most megcsinálja ezt meg azt is, utána jövök, és játszunk együtt."

De az udvarra vidd ki magaddal, elpepecsel ott veled valamivel.

Nekem segített mindig a lányom gyomlálni a sziklakertekben, locsolgatta a fenyőket, tujákat.

Igaz, nekem már rég volt ilyen kicsi.

Homokozzon, hintázzon, bent pedig adjál neki műanyag tálat, rizst vagy tésztát, hagy "főzzön" Ő is.

2020. máj. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Mikor növi ezt ki kb?
2020. máj. 8. 12:14
 4/14 anonim ***** válasza:
Még annyi, azzal nekem sosem volt problémám, ha jött utánam. Kifejezetten szeretnek a gyerekek "segíteni" sokmindenben. Pl ha teregetsz, ő adogathatja,ha vasalsz, adogathatja. Ha te főzöl, "főzzön" Ő is. Adjál neki kis kannát, locsoljon kint az udvaron.
2020. máj. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ha megy oviba.
2020. máj. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ősztől ovis de minden második héten beteg volt ősszel meg télen, március középétől meg a vírus miatt van itthon.
2020. máj. 8. 12:20
 7/14 anonim ***** válasza:

Hú, hát nem könnyű, elhiszem.

Amúgy menjetek sétálni, szaladgáljon, fagyizzon, csak elfárad mire hazaértek, és akkor nyugodtabban tudod csinálni a dolgokat.

2020. máj. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%

Ha majd kamasz lesz visszasírod.

Kb. addig vagyunk nekik "fontosak".

2020. máj. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Ezért jó egy testvér...
2020. máj. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Tudom ilyenkor mindenki a testvérrel jön.. De mégis ha így is engem nyúz folyton akkor mi lenne ha még mellette ott lenne egy újszülött. Az is több év mire "összenőnek".
2020. máj. 8. 13:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!