Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idősen hagytátok...

Mennyi idősen hagytátok először a mamánál a babát?

Figyelt kérdés
1.5 éves a pici 2 napra vinném le mamához szerintetek elég idős már?
2020. máj. 14. 07:18
 1/9 anonim ***** válasza:
45%

Ottalvósra 20 -21hónaposan


Néhány órára kényszerből 6 hetesen..

Majd csak fél évesen szintén kényszer / temetés/


2. Baba 3 hós

Egyszer az apjára hagytam 1,5 órára🙈

2020. máj. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Úgy masfel hetesen pár órára, onnantól pedig minden héten ugyanúgy pár órára.
2020. máj. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%

Pár órára a lányunkat 2 hónaposan, a fiunkat 4 hónaposan.

Ottalvósra nélkülünk a lányunk 1 hónap híján 3 éves volt, a fiunk most 17 hónapos, még nem aludt ott. Ő a tervek szerint decemberben fog először, akkor már betölti a 2 évet.

Mennyit volt eddig a nagyinál? Milyen gyakran látja? Mert ez fontos tényező.

2020. máj. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Bőven elmúlt egy éves mikor ott hagytam a mamánál, addig is vigyázott rá, de ő jött hozzánk. 2,5 éves múlt a fiam, de még nem töltött éjszakát házon kívül. Ha kellett rá vigyázni este a mama jött át.
2020. máj. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kb 1 éves kora után pár órára, ottalvósra 1,5 éves kora után.
2020. máj. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

1. Vagyok

Mindenki ugyanazt írta..

mégis én vagyok lepontozva..



Nyilván a vírushelyzetben sehova nem megyek, másrészt nem bír 2 órát szoptatás nélkül... az emojiból gondoltam egyértemű az irónia.


/elmentem a nagylánnyal egy rövid túrázni, ahova 2 hetesen nem akartam vinni... a vicc, hogy a vonalat lezárták szintén a vírus miatt.. pedig soha nem találkoztunk emberrel az elmúlt 2 évben.. (hetente 3-szor mentünk előtte)

2020. máj. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne keresd a logikat a pontozasban. Ez a gyakori...
2020. máj. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) hetente 2 napot nálunk van anyukám ő jönne hozzánk. Kedves 1. nem én pontoztalak le én sem értettem.
2020. máj. 17. 21:24
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez mindig családfüggő, és egyén függő. Egyikre sem hagynám, még a saját anyámra sem. Az após és anyám új férje is alkesz. Az anyós le is tojja, hogy van unokája, egy fagyira nem vitte el sosem, pedig már 13 éves a gyerekem. A babakocsit se tolta egyik se, szülés után sem ajánlották fel, hogy segítenek. Testvérem sincs, a férjem testvére drogos és külföldön él, szinte haza se jár. Mit meg nem adnék egy viszonylag normális családért. Jah, és próbálkoztam. Kb. 1 éves lehetett a gyerek, az anyósnál 3ból 3 alkalommal lesérült a gyerek. Nagyon! Anyám depressziós, én tettem tönkre az életét. Szakadó esőben nem vitt le a lázas gyerekkel az orvoshoz délután, mert álmos. :D de meg vagyunk, mindig mindent megoldottunk. Nem diszkózunk. Megoldottuk másképp a fiatalkori szórakozást. Egymás nélkül se jártunk el sose. :) mégis minden tökéletes. Érezni fogod mikor, mit szabad.
2020. jún. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!