Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Titeket mivel tud(nak) a...

Titeket mivel tud(nak) a legjobban kiborítani a gyereke(i)tek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az elmúlt két hónap valószínűleg mindenkinek embert próbáló időszak volt a gyerek(ek)kel, és még nincs is vége. Gondoltam sztorizgassunk, hátha mindenkinek kicsit jobb kedve lesz, ha látja, hogy másnak sem feltétlenül könnyebb :)


Tehát, nektek mi az, amitől instant ráborul az agyatokra a vörös köd, ha a gyerek mondja, vagy csinálja? Lehet akármi. Lehet jelenlegi vagy már múltbéli dolog is, lehet kisebb vagy nagyobb gyerek, minden érdekel.


2020. máj. 15. 14:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
Sosem panaszkodnék rájuk még anonim idegeneknek sem. A gyerek az gyerek, természetes hogy néha nehéz velük, de tanítás alatt vannak, amíg meg nem nőnek.
2020. máj. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Persze, én is mindennél jobban szeretem a fiamat, akármit is vesz éppen a fejébe. Ahogy írod, természetes "velejárójuk", hogy nem mindig könnyű. Nem is a panaszkodás a cél, csak kíváncsi vagyok, kinél mit szoktak produkálni a gyerekek, ami esetleg a szülőket némiképp idegesíti, mert hát valljuk be, mindenre IS képesek. :)
2020. máj. 15. 14:15
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Elsős fiam van és nagyon jó gyerek. Persze időnként visszabeszél, ellenkezik, de ezekkel egyáltalán nem borít ki. Az egyetlen amièrt haragszom, mikor matek tanulás közben nem számol, hanem találgatja az eredményt. Na de ennél nagyobb bajom sose legyen vele.
2020. máj. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Engem az borít ki, amikor "ugráltatnak". Amikor szó szerint félpercenként van valami újabb kívánságuk. De ez igazából az én hibám, hogy engedem idáig fajulni a dolgot. Ha sikerül időben felismernem, hogy elfáradtak, akkor lefektetem ôket, elalszanak és nem csúszunk bele abba, hogy minden KELL? amit csak meglátnak. Akkor van baj, ha én is fáradt és/vagy szétszórt vagyok.
2020. máj. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem azzal, hogy ha egymást bántják. Ezen teljesen ki tudok akadni. 6 és 11 évesek
2020. máj. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor úgy csinál mintha nem hallaná, hogy neki beszélek
2020. máj. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Fiam új mániája, hogy ráken dolgokat a falra. Ételt, festéket, testápolót, saját kakiját, bármit, ha kenni lehet, már szalad és próbálkozik.
2020. máj. 19. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

4-es, átérzem, nálunk is talán ez az egyetlen perpill, amitől felmegy bennem a pumpa. Az ugráltatás egy dolog, de az elmúlt kb. 1 évben simán elnéz mindenki más mellett, ha kell neki valami, csak én adhatom oda, én csinálhatom meg. Mondok egy példát, legutóbb eljátszotta azt, hogy kint volt a konyhában az apjával, én bent a nappaliban eldőltem kb. 5 percre a kanapén, aznap először (jelzem 36 hetes terhes vagyok). Erre bejön, eljön 2 szobával arrébb(!), hogy csináljak neki inni. Férjem meg tök értetlenül mondja neki, hogy de hát kisfiam, itt álltam 30 centire tőled, majd én csinálok. És még neki állt feljebb, hogy "de én anyának szóltam"... Na itt kicsit elgurult a gyógyszer, mert persze nem az első ilyen mutatványa volt, tudnék még mesélni. Közöltem vele, hogy akkor bizony nem iszik ma már. Érdekes, hirtelen rögtön jó volt az apja is inni csinálni. :)

Vagy ugyanígy volt már, hogy a fürdő ajtaján kopogott be hozzám, hogy kell neki valami, miközben az apjával volt a szobában.

És a legszebb az egészben, hogy a férjem 100% kivette, kiveszi mindenből a részét, amióta megszületett a fiunk. Pelenkázta, etette, éjjel is kelt hozzá, most is mindent megcsinál körülötte, fürdeti, öltözteti, foglalkozik-játszik vele, biciklizni viszi... Szóval tényleg mindent. Tehát még az se, hogy hozzá lenne szokva, hogy csak én ugrálok körülötte. Fel nem foghatom.

Persze vannak még más apróságok, de ez az egy, ami igazán dühít. 4 éves.

2020. máj. 19. 10:13
 9/11 anonim ***** válasza:
Én azzal nyugtatom magam, hogy már csak 15 év és nyugodt szívvel utazhatok el egy lakatlan szigetre, ahol lesz egy kis nyugtom végre. (3 éves a kicsi) Vagy én is elmegyek egy olyan táborba, ahol 10 napig tilos megszólalni.
2020. máj. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

8

Nálad ez most a terhességnek szól sztem.

Féltékeny.


Nálunk kisebb a “nagy”. Így nem tudta milyen az, ha tesó születik.


Amíg terhes voltam még, mindig mindenre a férjem volt jó.

Most.. csak én...

2020. máj. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!