Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Titeket mivel tud(nak) a...

Titeket mivel tud(nak) a legjobban kiborítani a gyereke(i)tek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az elmúlt két hónap valószínűleg mindenkinek embert próbáló időszak volt a gyerek(ek)kel, és még nincs is vége. Gondoltam sztorizgassunk, hátha mindenkinek kicsit jobb kedve lesz, ha látja, hogy másnak sem feltétlenül könnyebb :)


Tehát, nektek mi az, amitől instant ráborul az agyatokra a vörös köd, ha a gyerek mondja, vagy csinálja? Lehet akármi. Lehet jelenlegi vagy már múltbéli dolog is, lehet kisebb vagy nagyobb gyerek, minden érdekel.


2020. máj. 15. 14:05
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

#10


Nem gondolom, mert a kistesót nagyon várja, rajong a kisbabákért. Mindig mondja, hogy majd puszilgatni fogja, simogatni, segít megetetni, pelenkázni, stb. Azzal tisztában vagyok, hogy lesznek súrlódások, amikor rájön, hogy a kistesó bizony 24/7 itt lesz, és olykor nem lesz cuki kisbaba, hanem pl. hangosan sír (éjszaka is), és legfőképp hogy nem lehet csak úgy "félretenni", ha neki éppen mást van kedve csinálni. De szerintem ilyesmiken még nem gondolkodik, ezért MÉG nem féltékeny. Persze lehet, hogy neked van igazad, és tudat alatt valami ilyesmiről van szó.

2020. máj. 20. 07:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!