Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Több kisgyerekkel körülbelül...

Több kisgyerekkel körülbelül milyen árkategóriában jön ki kb.5 napos nyaralás a Balatonnál? Önellátó vagy a félpanziós a költségesebb?

Figyelt kérdés
Nyaralni készülünk, de nem tudjuk hogy melyik kategóriát válasszuk, kb. a vége (nyaralás végén) mennyibe jönne ki két 6 éven aluli gyerekkel ha külön hálófülkés nappalis szállást szeretnénk? Milyen színvonalúak a magánszállások (ott gondolom önellátóként kell megoldani és medence sincs mindenhol. Milyen árak vannak a strandokon?

2018. júl. 31. 21:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
Hát, most már az olcsóbb szállások le vannak foglalva régen, én azt mondanám, 5 nap 4 főre mindennel együtt olyan 200 ezerből már kijön, ha nem éltek nagy lábon, de nem szeretnél főzőcskézni nyaralás alatt.
2018. júl. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
80%

Mi egy apartman házat béreltünk ki Szántódon 5 éjjel 6napra 40 ezer forint volt kereken.

Ebben nem volt ellátás csak strand belépőt és a gyerekek minden napra egész napos csúzda jegyet kaptak.

Étkezés Spar/Lidlből reggeli

Ebéd vagy szendvics vagy péksüti strandos kaja.

Vacsi étteremben volt

2018. júl. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
96%

Mi két kisgyerekkel megyünk egy 30m2-es apartmanba, ahol egy nagy szoba van 4 ággyal, és konyha és fürdőszoba. És egy remek kis erkély, ahol jól lehet reggelizni, vacsorázni. Tehát ez így valamivel alacsonyabb színvonal, mint amit te írtál, kérdező.

Teljes önellátással a szállás 10e Ft/éj.

Ez volt a legnagyobb tétel. Ezen felül a meleg étkezés a következő fontos tétel. Sok előre készített dolgot viszünk, ill. legalább 2 alkalommal étterembe fogunk menni. Az előre készített ebédeket, meg a reggelit, vacsorát nulla nyaralási költségnek is számolhatom, mert itthon is megennénk. Az éttermi ebédeknél leginkább én szoktam elereszteni magam, ettől megugorhat a számla, de nyilván, ha spórolni kéne, szerényebb is lehetnék.

Ezen felül egy kis lángos, egy kis fagyi, de ezek pitiáner összegek. Lesz egy hajókirándulás is, az gondolom párezer forint lesz, de biztos 10e alatt. Ezen kívül a benzinköltséget számolhatjuk, amiben legnagyobb tétel a leutazás és a visszautazás. Összességében legyen a benzin 10-15e Ft. Szerintem amit te írtál, hogy 6 nap/5 éj a nyaralás, az így 100e Ft alatt maradna, de mi hosszabb időre megyünk.

Ja, és kb. július elején foglaltunk szállást aug. második felére. Most már ilyen olcsót szerintem nem találnánk, maximum aug.21-től.

Igen, ezt érdemes tudnod, hogy a vendégek nagyon nagy része aug.20-21 körül hazamegy, és utána levő időre könnyebb olcsó szállást találnotok. Ha ovisok a gyerekek, akkor simán belenyúlhat a szeptemberbe is. Legföljebb 23-25 fok lesz, nem 29-32 fokos kánikula. Ja, és a hajójáratok is nagyon leapadnak aug.20. után (nálunk ez fontos része a nyaralásnak).

Ja, strandárat nem írtam: szállásadóink kártyájával ingyenes, de egyébként is valami bagatell összeg lenne.

2018. júl. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Booking.com oldalán tudsz szállást nézni és ki is számolja az árat.
2018. júl. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
88%

Mi ugyan nem a balatonra megyunk,hanem Hajduszoboszlora.

A szallasunk ket legteres de csak egy szobanak szamlojak fel.a nagyok a nappali reszben alszanak majd,mi a picivel a halloban.van kis konyha es etkezo is,illetve minden szobahoz erkely/terasz.

Reggelivel 52.800 ft ot fizetunk 4ejszakara.

Aprilisban foglaltam,hetfon megyunk.

Majdnem 300km tolunk,igy a benzin lesz egy tank kb,ami elmegy ra.

Medence nincs a szallason,de szunuak,jacuzzi,masszas ilyenek vannak.a masszazsok fizetosek csak,a tobbi korlatlanul hasznalhato.

11;9;2 evesek a gyerekek

2018. júl. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
89%
szállás.hun megnézhated ,nekünk 4 nap ősszel balatonon 220 ezer szokott lenni félpanzioval de mi 5 megyünk 2 felnőtt 2 kamasz és egy 7 éves .
2018. aug. 1. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
77%
2 kisgyerekkel, félpanziós ellátással, saját parttal 120.000 volt a szállásunk (5 éjszaka). A benzin 20 ezer körül, a csavargások (hajó, belépők, biszbaszok a gyerekeknek, ebéd, stb.) kb. 40 ezer.
2018. aug. 1. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
94%
Szomszedomnak 6 fore 600.000 volt..
2018. aug. 1. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Ezen felül egy kis lángos, egy kis fagyi, de ezek pitiáner összegek.


Hát, kinek mi a pitiáner:-D Mi 4en mentünk ugye, két felnőtt, két gyerek, a strandbüfében ettünk két lángost, egy kis darab hekket egy szelet kenyérrel és savanyúval, egy hot dogot sült krumplival, egy pohár sört két üveg üdítőt, két fagyit és két deci jégkását és majdnem 10 ezer körül fizettünk:-D

2018. aug. 1. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
40%
Na jó 9, a hekk azért nem egy kalap alá vonandó a lángossal.........ahol mi ettünk, ott a lángos 450, a hekkért 2500-at fizettem. Na meg nem muszáj úgy leülni ebédelni hogy feleszitek a kínálatot. Mi volt hogy úgy ebédeltünk, hogy mindenki lángost (4×450), üdítő meg volt nálunk hűtőtáskában. Ez 1800. Fagyi vagy jégkása még rájön, 2×300. Nem muszáj kikerni egy svédasztalt minden ebéd alkalmával.
2018. aug. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!