Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Boldogabb lettél második...

Boldogabb lettél második gyerekkel,mint mikor csak egy volt?

Figyelt kérdés
Hány éves voltál te és a gyereked mikor második vagy több gyereked született? Milyen életkörülmények közt éltél,ha több gyerekkel boldogabb lettél,miért érezted igy? Férjed ugyanaz volt vagy másik apa? De aki boldogtalanabb lett az is érdekel,és hogy mi okból érezte ezt .
2020. jún. 8. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Boldog voltam egy gyerekkel is, de szerintem igen, boldogabb lettem kettővel. Talán nem is ez a jó kifejezés, hanem hogy teljesebbnek éreztem a családot.

Ugyanaz az apa, én 30 éves voltam a második baba születésekor, a kislányom 3,5. Boldog házasságban éltünk akkor is, most is, kellemesen stabil anyagi helyzetben, épp saját házat kerestünk, pár hónap múlva meg is találtuk.

Miért lettem boldogabb, nem tudom. Boldog voltam, hogy vállaltuk a kicsit is, a lányunk nagyon örült a tesónak, cukik voltak együtt, egyszerűen csak jó volt nézni őket, úgy éreztem, hogy mostez így tökéletes.

2020. jún. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen egyértelműen boldogabb. Így teljes a család.

33 voltam a 2.nál, a lányom 8.

Apa ugyanaz.

2020. jún. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Bogus20 ***** válasza:
Igen!34 voltam a másodiknál, kislányom 1,5. Apa ugyan az. Többen lettünk, egy újabb baba, személyiség színesíti a családot, öröm nézni őket, ahogy eljátszanak, látom hogy az idősebbik lányom is mennyire megváltozott, jó irányban.
2020. jún. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
A negyedikkel lett teljes a családunk. Természetesen a férjem változatlan. 😊
2020. jún. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
6hetes 5 napis kismama vagyok igen boldogabb vagyok vágytunk második babára egy az apa párom sokkal mássabb pozitiv irányba igy lesz teljes a család decemberben vettük meg az első közös lakást stabil anyagi háttér imádjuk egymást lassan 6éve és juliusba 1 éves házasok :)
2020. jún. 9. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első gyermekünkel is boldogok vagyunk ö a mi szemünkfénye ahogy a második is lesz én 25 vagyok kislányom 5 lesz férjem 29 boldog csodálatos család:) utolsó voltam
2020. jún. 9. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
57%

Igen, boldogabb. Ahogy egyre többen ültünk az asztalnál, és többfelé kellett figyelni, hogy ki melyik palacsintát szereti, vagy a combját vagy a mellét a csirkének, hogy lássam, ahogy örömmel tömik a fejüket, egyre szebb volt az élet. Az is, amikor láttam, hogy az egyik odaadja a másiknak a játékot, hogy na jó, legyen a tied. Vagy odajött valamelyik vagy odagyűltek, amikor áztam a kádban, hogy beszélgessünk.

Kár, hogy csak négyen lehettek.

2020. jún. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!