Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meddig megy ez a nem eves?

Meddig megy ez a nem eves?

Figyelt kérdés
Már kiborulok.....Alig eszik a fiam , válogatós,egész nap csak tejet inna és ennyi .3 falat kaja után már megy és sír ,H adjunk tejet.Azt mondják a barátnőim,H azért ilyen mert sok mindennel kínálgatom,ők kitettek a vajas kenyeret és ennyi .El vagyok keseredve a tésztás kaján kívül,csak pár falatot eszik bármiből is.2 éves.
2020. jún. 17. 10:41
 1/9 A kérdező kommentje:
Baráti körből nem tudok segítséget kérni,mert mindegyiknek a gyereke mindenevő,jó evő,nem válogatós,igy csak én ronthattam el valamit....
2020. jún. 17. 10:44
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Próbáld ki te is!


Készítesz egy kevés vajas kenyeret, pár szelet gyümölcsöt, sajtot egy tányérra. Abból vehet.


Inni kaphat vizet.


Kész.


Ha éhes lesz, eszik. Ha hisztizik, akkor nem éhes.

2020. jún. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

én is azt javaslom, h tarts ki és ne rendülj meg a sírás miatt!

Nálunk u.ez volt a helyzet. Előbb-utóbb megéhezett annyira, h elfogadta az adott ételt. Igaz, h volt olyan nap, amikor emiatt csak du 2kor evett először a gyerek, de legalább azóta normalizálódott. Nem kívánom, h megegyen mindent, a mai napig nem eszi a főzelékeket, de a rántott húst meg a levesek nagy részét, vagy legalább a levesnek a levét megeszi.

2020. jún. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Sajnos ez az ennyi fog éhes az én fiamnál nem jött be. Képes volt egy napig inkább nem enni. Én rontottam el, mert ha nem ízlett valami, akkor kínáltam mással. Most 8 éves és csak tésztát, szalámis-sajtos szendvicset, pogácsát és gyroshúst eszik meg. Semmi gyümölcs, semmi zöldség, semmi leves. Eleinte bosszantott, mára már megszoktam.

A lányomat már nem kényeztettem így el. Ha nem tetszik nézed, majd ha éhes leszel megeszed. Nála bevált.

2020. jún. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
41%
Amíg abba nem hagyod a tejeztetését.
2020. jún. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.Kitartok,ma már nem kapott tejet és megette a virslit.🙏Csak én ilyen lelkis vagyok,hogy nem akarom kényszerrel de muszáj most már valamit erre a problémára ,és úgy nezki ,hogy ez beválik ,hogy kitartok.Koszi csajok,csaj hát első gyerek és benazok😂😂
2020. jún. 17. 12:48
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bármeddig, láttam 8 évest is aki ilyen volt, sőt olyat is ismerek, akinek 16 éves a lánya és azt mondta örül, hogy már nem kell rá főznie, mert úgysem ette meg soha. Az én lányom 3 éves és olyan másfél évesen kezdte a cirkuszt. Rendes főételt soha nem evett meg, se rántott husi, se sült krumpli, mindet utálja, szendvicset eszik sonkával és gyümölcsöt, szerintem már beletörődtem.
2020. jún. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
Hát én 33 évesen is olyan vagyok, hogy ha már az ájulás szélén vagyok sem eszek meg olyat, amit nem szeretek. Az ilyet nem érti az, aki nem válogatós
2020. jún. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Én vagyok a második válaszoló. Mármint az első, aki válaszolt.


Fiú vagyok.


De szívesen, csáje! :)

2020. jún. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!