Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan lehet dolgozni óvodás...

Hogyan lehet dolgozni óvodás gyermek mellett??

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudok olyan munkát találni ami óvoda mellett is megoldható. Bolti eladó a szakmám valószínű sejtitek.

Reggel 6kor már nyitás van, meló 14 ig, szuper érte tudok menni, de délutános napon 13-21 ig meló nem tudom elhozni.

Zéró segítséggel mit csináljak???

Milyen munkát keressek?? Ahol mondjuk 7től 17 ig tudnék dolgozni? Tudom lehetetlen...


2020. jún. 19. 14:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
37%
akkor max takaritåst vålalhatsz el .mert a legtöbb munka nem lehet ösze egyeztetni a gyerekel.ėn tavaly mondtam fel munkahelyemen ,mert fėrjem külföldre ment dolgozni illetve közben idegbecsipödės gerinc problėmák miatt tåpėnzre kellet mennem .mert munkåm miatt sehogy nem tudtam volna a gyerekeimre vigyázni.
2020. jún. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
74%
Ha nincs, aki besegítsen a logisztikába, sehogy. Nekem ráadásul olyan munka kellene, ahol fél 9 - 9 között kezdhetnénk, 12-kor pedig befejezhetném, hogy elinduljak a gyerekért az óvodába, majd vihessem a délutáni (muszáj) körökre. Ilyen nincs, még közmunka sem.
2020. jún. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
93%
Akkor apa nem ad haza pénzt? Mert így elég nehéz.
2020. jún. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
79%

Ilyen hülyeséget azért ne mondjatok már, hogy ha nincs aki besegítsen, akkor sehogy. Szülők ezrei dolgoznak gyerek mellett is, mert egy fizetésből nem él meg egy család, sőt, vannak szép számmal egyedülálló szülők is, akik nyilván mind dolgoznak is.

Tény, hogy a kereskedelemben nehéz, de egyrészt sok helyen lehet részmunkaidőben is dolgozni, 6 órában már talán jobban kivitelezhető, másrészt ha van egy érettségid, akkor dolgozhatsz más területen is, a legtöbb irodai adminisztrátornak sincs ennél magasabb végzettsége, ott meg rendszerint 4-5-ig van a munkaidő, de ismerek olyat is, aki csak háromig van, mert 7-re jár.

2020. jún. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
3%

"a legtöbb irodai adminisztrátornak sincs ennél magasabb végzettsége"

Ne haragudj, de 2020-at írunk... Ma már a legtöbb irodai adminisztrátornak diplomája van, többnyire valamilyen gazdasági ÉS nyelvtudása (minimum egy erős angolja, mellé nem ritkán német stb.). Én a középfokú nyelvvizsgámmal, B-s jogsimmal, érettségimmel, számviteli szakügyintéző OKJ-mmal és a csak a szakdolgozat + államvizsga miatt be nem fejezett pénzügy-számvitel BA-mmal teljesen esélytelen vagyok ilyen munkakörre, csak gyártósori operátorként helyezkedhetnék el, de az végképp nem opció, amikor még a sima nappalos műszakot sem tudom megoldani. (És ez nem Borsod, hanem Heves...)

2020. jún. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
78%

Nem tudom, milyen helyeken próbálkoztál, de rengeteg helyre elég az érettségi. Nekem is csak az volt még meg, amikor elkezdtem a mostani munkahelyemen dolgozni, közben lett csak meg a diplomám. Addig sima adminisztrátor voltam. Utána persze már nem, de akik most adminisztrátorok, ők is csak erettsegivel dolgoznak mind. Persze ez közszféra, a fizetés is olyan, közalkalmazotti bértábla szerint, de hát valamit valamiért. Megjegyzem, a férjem sima erettsegivel projektmenedzser egy energetikai cégnél, na ott azt se lehet mondani, hogy sz.r a fizetés, és bár nem könnyű munka, de neki is ötkor vége a munkaidonek, más kérdés, hogy sokszor otthon is dolgozik még.


Én nem mondom, hogy a világ legegyszerűbb dolga gyerek mellett megfelelő munkát találni, de látom, hogy sokan simán csak rávágják, hogy lehetetlen, mert kényelmes kibúvó a gyerek. Nálam sosem volt opció, hogy ne dolgozzak, csak mert gyerekeim vannak, pedig nincs senki, aki hozzá vigye őket, csak én (korábban a férjem vitte őket reggel, de költözés miatt ő sokkal korábban indul, így egy éve már ezt is én csinálom). De pl a fiam ovistársainak is mind dolgozik minket szülője, csak azok nem, ahol 2-3 év alatti kisteso van.

2020. jún. 22. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
77%
Egyet értek, én is érettségivel lettem admin logisztikában 5 éve, közben lett meg csak a diplomám nekem is. Elég volt az érettségi, és ráadásul akkor 220 nettó+ cafeteriaval vettek fel érettségivel is.. Utána hogy meglett a diplomám áttettek más munkakörbe, én is most megyek vissza dolgozni majd egyelőre 8-14:30ig mert apa korán megy későn jön, nekem kell hozni vinni.
2020. jún. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
34%

A gyerek az isten.

Az apa csajozgat azért külföldön vagy cölibátusban van?

Még 2-3 gyereket nem akartok?

Akkor aztán mehet egész a Holdra apuka a jobb élet reményében, mondjuk ott nehéz csajozgatni.

Nem csak megszülni volt nehéz mi? Pedig aki szexelni és szülni tud az már istennő, nem? Apukának is minden álma teljesült úgy látom, munkanélküli nagy szakember boltos anyuka, egész külföldig ment. Ilyenkor mire összejönne a jobb élet, ami kb. a hitel kinullázása, új kocsi, talán jobb ingatlan, addigra kiderülnek a dolgok aztán...

2020. júl. 15. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!