Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan kell kezelnie az ovis...

Hogyan kell kezelnie az ovis szerelmet?

Figyelt kérdés
4 és 8 éves kislányról meg kisfiúról van szó, már lassan 1 éve elválaszthatatlanok.
2020. jún. 22. 22:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Mármint kinek kell, hogyan kezelnie?
2020. jún. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Egy szülőnek
2020. jún. 22. 22:17
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Sehogy. Ovis szerelem, csak gyerekek. Semmi olyan nem fog történni.
2020. jún. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Vannak akik nem tartják normális dolognak és eltiltanák őket egymástól csak azért kérdezem.
2020. jún. 22. 22:22
 5/18 anonim ***** válasza:
92%
Biztos, de én ilyennel még nem találkoztam. Ezzel tényleg nem kell foglalkozni. Csak gyerekek.
2020. jún. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%
Szülőnek addig nem kell gyerek szerelmi èletèbe beleszólnia, amìg nem mutatnak durvàn egèszsègtelen kapcsolatmintakat. Pl. azt cikizik (durvan) akibe szerelmesek, zsaroljàk egymast (ha nem teszed meg ezt-vagy-azt, akkor nem is szeretsz) Ha viszonzott szsrelem van, ès kedvesek egymassal, ott semmi teendő. Ismeretsègi körben ma is szàmon tartjuk ki kibe volt szerelmes kiskorunkban, annyira cuki nèha nosztalgiazni osztàlytalàlkozòn. (lassan 40 evesek vagyunk)
2020. jún. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
93%
Komolyan. A gyerek szemszögéből. Nem kinevetni. Fiamé 5 éve tart. Már 3-osok lesznek. A kislányék elktöztek Bpről. De szoktak "randizni".
2020. jún. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
48%

Najo emberek. Azert gondoljunk bele, hogy 4 es 8 evesek. A 8 eves igenis mar tobbet tud a dolgokrol, mint a 4 eves.


Nem megyek bele. Csak egy peldat mondok. Engem a 7 eves fiu unokatestverem 4 evesen molesztalt. Mai napig nem dolgoztam fel, es nem mertem elmondano senkinek, mert azt hittem, rosszat teszek. Holott en nem tettem rosszat, csak o velem.


4 eves au istenert. Ha mindketten 4 evesek lennenek azt mondom oke, mert a masik sincs meg tisztaban a szexualitas fogalmaval. Nade ha az egyikuk 4 evvel idosebb ilyen kicsi gyerekkorban...oke mar tini korban mas. De igy nagyon veszelyes.


En csak sajat tapasztalatbol beszelek. Nem lehurrogni akarok senkit.

2020. jún. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
29%
Bocsanat a helyesirasi es fogalmazasi hibakert. Csak felzaklatott a dolog es tul gyorsan irtam. De remelem az uzenet atment.
2020. jún. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy ilyen trauma történt veled. Engem elgondolkodtat amit írsz, lehet benne valami.
2020. jún. 22. 22:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!