Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Testver kis korkulonbseggel,...

Testver kis korkulonbseggel, pro es kontra?

Figyelt kérdés
Kb egy, masfel ev kulonbseg, mi a tapasztalat, melyek azok az ervek, amik mellette szolnak es mi az, ami nem?
2020. jún. 24. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
59%
13 hónap van a 2 nagy között. Nekünk nagyon bejött, kb ugyanígy jöttek a kicsik is. 😊
2020. jún. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%
5 év van a gyerekeink közt(nem így akartuk, sajnos így alakult), a nagyobbik lány, (a kicsi fiú) alig várta a tesót, amúgy is imád babázni, rengeteget segített a kicsi körül, anélkül, hogy én kértem volna, mindig jött, hogy, had csinálja, had segítsen(fürdetni, pelenkázni, altatni, tanítgatja mindenre) . Igazi anyáskodó típus. Előny:A nagy viszonylag már el tudja magát látni, eszik egyedül, nem pelusos, eljátszik, elalszik egyedül stb. Hátrányát még nem vettem észre, eddig megbírkóztunk közösen mindennel, remélem nem is lesz nagyon probléma.
2020. jún. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekünk 20 hónap van a két gyerek között, én mindenkit lebeszélek.

Szerintem elég öngyilkos merénylet a dolog. Persze vannak olyan párok, ahol mindkét nagymama ott áll haptákban, hogy segítsen, meg lehet, hogy kifogsz két tünemény természetű csecsemőt. Ellenkező esetben agyrém.

Nekem nem segített senki, még a férjem is 12 órában dolgozott, egyedül voltam egész nap. A gyerekek még véletlenül sem egy időben aludtak, az első 3 hónapban napi 2-3 órát tudtam aludni. Úgy éreztem egyikre sincs elég időm, mindkettő el volt hanyagolva.

Halálosan fáradt voltam, nem volt időm még aludni sem, nemhogy tartalmas kikapcsolódásra, szexre gondolni sem volt időm.

Amúgy az előnye mindenképpen az, hogy nagyon szépen elvannak együtt, most a karantén alatt sem bolondultunk meg, mert nem voltak egyedül, szépen eljátszanak együtt. De az első néhány év az mindenképpen gyilkos.

2020. jún. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!