Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kétévesen 2 alvás napközben?

Kétévesen 2 alvás napközben?

Figyelt kérdés
Nemrég múlt 2 éves a fiam, és az esetek felében még mindig kétszer alszik napközben, mondjuk délelőtt másfél órát, aztán délután is egyet. Másnak is van ilyen gyereke? Baj, hogy így alszik? Le kéne szoktatnom róla? Nem tudom, mikor megy bölcsibe.
2020. júl. 2. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is így aludt a kisfiam. Aztán magától átszokott arra, hogy reggel 11-ig alszik, így lett egy alvásos. Most 2,5 éves, 9 körül kel és egyszer alszik ebéd után 2-2,5 órát.


Nem akartam belenyúlni, mert jókat evett, nagyokat játszott, beszélni is elkezdett elég korán, mozgásfejlődése is rendben, így nem gondoltam indokoltnak, hogy többet legyen ébren. Szerintem most a te kisfiadnak is alvásra van szüksége.

2020. júl. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1 éves koruk körül az enyémek mindig átálltak, és a harmadiknál már alig vártam, mert szeptemberre, mire menni kellett a nagyokért délután, nagyon nem lett volna praktikus, ha pont alszik, mikor mennünk kéne.
2020. júl. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Majd át áll magától ne aggódj ! Az én kisfiam is ilyen idősen még Többnyire kétszer aludt aztán 1-2 hónap múlva át állt.most 2,5 éves elmúlt és sokszor nem alszik ebéd után..szóval addig örül amíg alszik :D viccet félre téve nehogy leszoktasd illetve erőltesd! Érzik ők mennyit kell aludniuk!
2020. júl. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!