Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meg szoktátok kérdezni az...

Meg szoktátok kérdezni az ovis korú gyereketeket, hogy mit szeretne enni vagy elé teszitek ami van és vagy megeszi vagy nem?

Figyelt kérdés
2020. júl. 11. 00:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
28%
Engem kiskoromban mindig terrorizáltak, hogy egyem meg a kaját, de nem nagyon akartam. Most meg az a bajuk, hogy 125 kiló vagyok és mindent megeszek.
2020. júl. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%
Altalaban tudtam mit szeret a gyerekem es mit nem. Es tudtam mi az ovis menu. Igy hetvegente igyekeztem olyat fozni amit nem ettek az oviban es viszonylag egeszseges de szereti is. Szerencsere nem.volt valogatos. Nagyik ugyis .indig megkerdeztek mit szeretnel? Es naluk akkor kaphatta a kert sultkrumplit, virslit, borsofozeleket. Nalam meg ehette az egyebet:-).
2020. júl. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
29%
Mikor ovis volt, elé tettem és kész. Nem is lett válogatós. De azért akadt pár étel, amit nem evett meg, de évekkel később simán azt is kipróbàlta újra.
2020. júl. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
Nem kérdezem mert mindig ugyanaz lenne a válasz: spagettit 😁
2020. júl. 11. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%

Én reggelente két alternatívát kínálok fel neki, abból választhat, de kb hasonlóakat.

pl: krumpli vagy borsófőzelék

bolognai vagy carbonara


Tehát ha főzeléket akarunk enni a férjemmel akkor nem az van hogy azt kérdezem hogy krumplifőzeléket vagy bolognait enne-e.

2020. júl. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%
Nem kérdezem, hanem alapból próbálok valahogy kedvezni. Vagy a leves, vagy a második olyasmi, amit jobban szeret. De fényevő, a kedvencből se eszik mennyiséget.
2020. júl. 11. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én reggelente mondok 2-3 lehetőséget, amiket tudom, hogy szeret és azokból választhat. Ezzel megakadályozva azt, hogy évekig bolognait együnk, mert ha megkérdezném, hogy mi legyen az ebéd, akkor 100%-ig ez a válasz és az sem érdekelné, hogyha hónapokig minden nap bolognai lenne.
2020. júl. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Meg szoktam kérdezni van e kedve valamihez, fôleg mikor lövésem sincs mit fôzzek. Mostanában van hogy választ is. Így volt a héten rizibizi sült hússal, májgombóc leves, sajtos tészta.

Nem egy válogatós gyerek, de van amit nem szeret, pl kàposzta.

2020. júl. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
A fő alapanyagot én tálalom ki, de ők is dönthetnek mi készüljön belőle. pl. tudom, hogy krumpli lesz és választhatnak, hogy paprikás krumpli legyen vagy rakott krumpli vagy bármi más krumpliból.
2020. júl. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
95%
Ebédnél én mondom, hogy mi lesz, de rákérdezek, jó lesz-e. Nekem nem válogatós a fiam. A többi étkezésnél pár lehetőség közül választhat.
2020. júl. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!